Şubat Ayı Terazi Burcu
 • Facebook
 • Twitter
 • 2 Şubat 2020
 • 0
 • 156
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -
Abone Ol 

Şubat Ayı Terazi Burcu

Şubat Ayı Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Yorumu Merhaba Sevgili Teraziler! Şubat ayına sürprizli etkilerle başlıyoruz. 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Bu etki sizin para hanenizde olacağından ailenin parası, bankalar veya bütçenizle ilgili konuları gündeme getirecek. Bu konularla ilgili sürprizli gelişmelerde mümkün. […]

Şubat Ayı Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Yorumu

Merhaba Sevgili Teraziler! Şubat ayına sürprizli etkilerle başlıyoruz. 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Bu etki sizin para hanenizde olacağından ailenin parası, bankalar veya bütçenizle ilgili konuları gündeme getirecek. Bu konularla ilgili sürprizli gelişmelerde mümkün. Ayın en önemli etkisi 17 Şubatta başlayacak (etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayacağımız) Merkür gerilemesi olacak, bu gerileme 10 Marta kadar devam edecek ve iletişim alanında bizi biraz zorlayacak!

Şubat Ayı Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Yorumu

Merkür öncelikle 3 Şubatta Balık burcuna geçiş yapacak. Mantığın gezegeni Merkür’ün akışın burcu Balıkta rahat ettiğini söyleyemeyiz pek. Bu ay zihniniz dağınık olabilir ve işlerinizi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Merkür sizin iş ve sağlık alanınızda geri gideceğinden iş yerine ilerlemeniz zor olabilir. Yine iş arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat etmeniz de iyi olacaktır. Sağlık konularında bazı eski rahatsızlıkların da tekrar gündeme gelmesi bu dönemde mümkün. Bu ay karar vermek ve hayatınızdaki önemli olayları yönetmek açısından zor bir ay. Kararları mantık ile almak zor olacak o yüzden de kalbinizin sesini dinleyin veya fikrinize güvendiğiniz insanlardan destekler alın!

7 Şubatta aşkın ve paranın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Venüs sizin burç yöneticiniz de olduğundan tam karşıt burcunuz olan Koç burcunda pek rahat durumda olmayacak.  Bu durum hepimiz için parasal konularda ve ilişkiler konularında biraz zorlanmalı bir dönemi getirecek ki sizin burç yöneticiniz olduğundan genel bir karşı tarafa tabi olma ve ilişkilerde zarar durumu söz konusu olacak. Bu etki sizin tam karşıt alanınız. Yani ikili ilişkiler alanınız olduğundan bu dönemde ikili ilişkilerde gerginlikler ve tartışmalarda hep kaybetme durumu olması mümkün.

9 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay sizin hayaller, umutlar, sosyal çevre alanınızda olacağından hep beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Veya yapmak istediğiniz bir şeyi yapma şansını elde edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde de bu dönemde destekli durumlar, katılmanız gereken organizasyonlar olabilir. Bu dolunayla gündeminize gelecek işler Ocak ayında başlatmış olduklarınız olabilir, yine geçtiğimiz yıl Ağustos ayında gündemde olan bazı konularda gündeminize gelebilir. Bu dolunay sırasında Venüs – Kiron kavuşumu da gökyüzünde etkin olacağından bu dönemde eski kalp kırıklıkları, eski ilişkiler gündeme gelebilir ve sizi biraz üzebilir..

12- 13 Şubat Teraziler için ayın en güzel günleri olacak. Bu günlerde kendinizi iyi hissedebilir ve ifade edebilirsiniz, eğer görünüşünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız da bu günleri değerlendirebilirsiniz.

14 Şubat

Herkesin merak ettiği 14 Şubat gününe bakarsak, aslında bu yıl 14 Şubat enteresan etkiler içeriyor. Bugünde Ay Akrep burcunda olacak, bir yandan tutkulu duygular gündemde olacakken bir yandan tutkulu kavgalar da güne damga vurabilir. Aşkın daha derin ve karanlık tarafı gündemde iken gökyüzündeki Venüs – kiron kavuşumu da manidar! Aslında aşk ve ikili ilişkiler hepimizin kendimizi bir başkasında aradığı, anlamlandırmaya çalıştığı, olan ve olmayan şeylerle kendimizi görmemiz için en güzel araç ve bir yandan da sınav. O yüzden de bu sevgililer gününde kendinizi eksik hissettiğiniz ve bu yüzden başkası ile tamamlamaya çalıştığınız alanlar aslında ne kadar yanlış yaptığınızı gösterebilir!

Bir ilişkinin içinde kendi gibi olabilmelidir insan, beklentiyle değil, akışla yaşamalıdır. Onu kontrol etmeye çalışmak yerine onun kendi olmasına izin verip onun o haline aşık olabilmelidir. Bırakmayı da yeri geldiğinde bilmektir aşk, ne demişler eğer aşk gerçekse bir yolunu bulur size geri gelir! Umarım sevgililer günü sizin için güzel bir sevgi günü olur ve gönlünüzdeki ilişkiyi size getirir!

16 Şubatta MARS Oğlak burcuna geçiş yapacak, bu hareket ev, aile, hane, alım – satım konularını anlatan alanınız olduğundan özellikle yükselen Teraziler bu ay biraz ev alanında mücadele verecekler. Eğer bir alım – satım işiniz varsa bu ay bu konuları erteleyebilirseniz erteleyin veya iyi düşünerek ilerleyin. Yine evinizin içinde bazı tadilatlar veya aile üyelerinizle ilgilenmenizi gerektiren durumlarda söz konusu olabilir.

19 Şubat

19 Şubatta Güneşin Balık burcuna geçişi ile Balık burcu dönemi başlıyor, yükselen Terazilerin Balık burcu iş ve sağlık alanları olduğundan bu dönemde hem iş alanında ilerlemek zor olabilir hem de sağlığınızda bazı hassasiyetler gündeme gelebilir. Merkür’ün geri gittiğini de düşünürsek yanlış anlaşmalara ve gereksiz yere yapılan fedakârlıklara da açık olacaksınız. (önceden organize edilmiş şeylere başlanabilir ve doğum haritasında Merkür’ü geri harekette olanlarda bu dönemde ilerleyebilirler). 23 Şubatta bu alanda bir de yeni ay gerçekleşecek ve aslında yeni aylar yeni başlangıçları anlatsa da bu dönem daha çok eski konuları gündeme getirmeye aday olacak. Eski düşünceler, eski işler, eski kişiler ve kaçırdım sandığınız fırsatların tekrar gündeme gelmesi bu dönemde söz konusu! Sizin iş alanınızda olacak bu yeni ay işte eski bir konuyu veya eski bir işi veya fırsatı tekrar gündeminize getirebilir.  

Şubat ayı hepimiz için iki ileri bir geri yapacağımız bir ay olabilecek, eski işlerle ilgilenmekten yenilere fırsat bulamayabiliriz, ayın ikinci yarısını bir iç değerlendirme yapmak için kullanabilirsiniz. Güzel bir ay olmasını dilerim… Bu yorumlar genel yorumlardır, en doğru yorum bireysel haritalarınızda saklıdır, sevgiyle kalın Güliz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM