Güliz Kına
Güliz Kına
guliz@gulizkinaastroloji.com
Şubay Ayı Başak Burcu
 • 0
 • 178
 • 02 Şubat 2020 Pazar
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -

Şubay Ayı Başak Burcu / Yükselen Başak Burcu Yorumu Merhaba Sevgili Başaklar Şubat ayına sürprizli etkilerle başlıyoruz. 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Bu etki sizin yurtdışı, seyahatler ve eğitimler alanınızda olduğundan bu konularla ilgili sürprizli gelişmeler yaşanabilir. Ay genelinin en önemli etkisi 17 […]

Şubay Ayı Başak Burcu / Yükselen Başak Burcu Yorumu

Merhaba Sevgili Başaklar Şubat ayına sürprizli etkilerle başlıyoruz. 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Bu etki sizin yurtdışı, seyahatler ve eğitimler alanınızda olduğundan bu konularla ilgili sürprizli gelişmeler yaşanabilir. Ay genelinin en önemli etkisi 17 Şubatta başlayacak . (etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayacağımız) Merkür gerilemesi olacak. Merkür gerilemesi sizin burç yöneticiniz de olduğundan sizin için son derece önemli olacak bir etki. Bu gerileme 10 Marta kadar devam edecek ve iletişim alanında bizi biraz zorlayacak!

Şubay Ayı Başak Burcu / Yükselen Başak Burcu Yorumu

Merkür öncelikle 3 Şubatta Balık burcuna geçiş yapacak, mantığın gezegeni Merkür’ün akışın burcu Balıkta rahat ettiğini söyleyemeyiz pek, bu ay zihniniz dağınık olabilir ve işlerinizi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Merkür sizin burç yöneticiniz olarak karşıt burcunuzda ilerleyecek bu da bu ay konuların daha çok başka kişilerle ilgili olacağını ve sizin de yoğun olarak başkalarına tabi olacağınızı gösteriyor. Bu ay karar vermek ve hayatınızdaki önemli olayları yönetmek açısından zor bir ay. Kararları mantık ile almak zor olacak. O yüzden de kalbinizin sesini dinleyin veya fikrinize güvendiğiniz insanlardan destekler alın!

7 Şubatta aşkın ve paranın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiş yapacak, Venüs Koç burcunda aslında karşıt alanda olduğundan pek rahat durumda olmayacak. Bu da hepimiz için parasal konularda ve ilişkiler konularında biraz zorlanmalı bir dönemi getirecek. Bu etki sizin finans, yatırımlar, miraslar ve bankalarla ilgili konular alanında olacağından, para konularında kararlar alırken 2 kere düşünün derim.  10 – 11 Şubat Başaklar için ayın en güzel günleri olacak, bu günlerde kendinizi iyi hissedebilir ve ifade edebilirsiniz, eğer görünüşünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız da bu günleri değerlendirebilirsiniz.

9 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin bilmediğiniz konuları ve sizden saklanan konuları gündeme getirebilir. Yine sağlık alanınız etkileneceğinden bu dönemde bir sağlık durumu ile ilgilenmeniz gerekebilir. BU dolunayla gündeminize gelecek işler Ocak ayında başlatmış olduklarınız olabilir, yine geçtiğimiz yıl Ağustos ayında gündemde olan bazı konularda gündeminize gelebilir. Bu dolunay sırasında Venüs – Kiron kavuşumu da gökyüzünde etkin olacağından bu dönemde ilişkinizle ilgili bazı gelişmeler ve bir karar anı olabilir.

14 Şubat

Herkesin merak ettiği 14 Şubat gününe bakarsak, aslında bu yıl 14 Şubat enteresan etkiler içeriyor. Bugünde Ay Akrep burcunda olacak, bir yandan tutkulu duygular gündemde olacakken bir yandan tutkulu kavgalar da güne damga vurabilir. Aşkın daha derin ve karanlık tarafı gündemde iken gökyüzündeki Venüs – kiron kavuşumu da manidar! Aslında aşk ve ikili ilişkiler hepimizin kendimizi bir başkasında aradığı, anlamlandırmaya çalıştığı, olan ve olmayan şeylerle kendimizi görmemiz için en güzel araç ve bir yandan da sınav. O yüzden de bu sevgililer gününde kendinizi eksik hissettiğiniz ve bu yüzden başkası ile tamamlamaya çalıştığınız alanlar aslında ne kadar yanlış yaptığınızı gösterebilir!

Bir ilişkinin içinde kendi gibi olabilmelidir insan, beklentiyle değil, akışla yaşamalıdır. Onu kontrol etmeye çalışmak yerine onun kendi olmasına izin verip onun o haline aşık olabilmelidir. Bırakmayı da yeri geldiğinde bilmektir aşk, ne demişler eğer aşk gerçekse bir yolunu bulur size geri gelir! Umarım sevgililer günü sizin için güzel bir sevgi günü olur ve gönlünüzdeki ilişkiyi size getirir!

16 Şubatta MARS Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu hareket sizin aşk, hobi gibi  yapılan işler ve çocuklarla ilgili konular alanınızı etkilediğinden bu dönemde bu konularla ilgili bir mücadele söz konusu olabilir. Tasarımla ilgili işler yapıyorsanız veya daha sevdiğiniz işler yapmak istiyorsanız bu konularla ilgili düşünmek için iyi bir dönem girişim yapmak için ise iyi değil. Çünkü bugün etkisi başlayan Merkür gerilemesi eski konuları gündemimize getirirken yeni konularda başlangıç yapmak için iyi bir dönem olmayacak!

19 Şubat

19 Şubatta Güneşin Balık burcuna geçişi ile Balık burcu dönemi başlıyor. Başakların Balık burcu tam karşıt alanları olduğundan bu dönemde her türlü ikili ilişki önemli olacak. Ama merkür’ün geri gittiğini de düşünürsek yanlış anlaşmalara ve gereksiz yere yapılan fedakarlıklara da açık olacaksınız. (önceden organize edilmiş şeylere başlanabilir ve doğum haritasında Merkür’ü geri harekette olanlarda bu dönemde ilerleyebilirler). 23 Şubatta bu alanda bir de yeni ay gerçekleşecek ve aslında yeni aylar yeni başlangıçları anlatsa da bu dönem daha çok eski konuları gündeme getirmeye aday olacak. Eski düşünceler, eski işler, eski kişiler ve kaçırdım sandığınız fırsatların tekrar gündeme gelmesi bu dönemde söz konusu! Sizin ikili ilişkiler alanınızda olacak. Bu yeni ay eski bir ilişkinin yeniden başlaması için iyi iken, karşınıza çıkan yeni birini ekstra dikkat edin pek doğru söylemiyor olabilir.

Şubat ayı hepimiz için iki ileri bir geri yapacağımız bir ay olabilecek, eski işlerle ilgilenmekten yenilere fırsat bulamayabiliriz. Ayın ikinci yarısını bir iç değerlendirme yapmak için kullanabilirsiniz. Güzel bir ay olmasını dilerim… Bu yorumlar genel yorumlardır, en doğru yorum bireysel haritalarınızda saklıdır, sevgiyle kalın Güliz 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM