Yazarımız Olun!

yazarlik-basvurusu

Biriktirdiklerim.com her geçen gün , yeni yazarlarıyla daha da büyüyor. Sizler de bu koca ailenin içerisinde yer almak ve içinizde biriktirmiş olduğunuz her ne varsa dökmek, bizimle paylaşmak isterseniz, sizleri portalımıza davet ediyoruz.  

Başta Kültür Sanat olmak üzere edebiyat, sağlık, yaşam, yemek ve hayata dair aklınızda ne varsa sitemizde yayınlanmaya uygundur.  ( Siyasi İçerikli Yazılar Hariç )

1.Yazılarınızı göndermek için önce sitemize kayıt olmalısınız. Daha sonra yazı gönder kısmından yazılarınızı gönderebilirsiniz. (url kısmına mail adresinizi yazabilirsiniz)

2. Yazarlık başvurularınızı info@biriktirdiklerim.com adresine mail yollayarak veya iletişim kısmından yapabilirsiniz.

Yazarlık Başvurusu ve Makale Alım Şartları

– Yazarlık başvurusunda bulunacak olan adaylar, özgeçmişlerini belirten yazı veya dosyaları yukarıda belirtilen iletişim kanallarından bizlere ulaştırabilirler.

– Siyasi içerikli makaleler hariç yukarıda belirttiğimiz kategorilerde makale yazan ve başvurusu kabul edilen adaylar için istenilen şartlar arasında ; makale kelime sayısı minimum 300 olacak şekilde, tamamen yazara ait cümlelerden oluşan ( özgün) ve eğer varsa bir alıntılama, alıntının da bizzat belirtilmesi şartıyla kabul edilecektir.

Not: Yazarlık başvurusu tamamen ücretsizdir, sitemizde yazar olmak isteyen kişiler bu işi gönüllü olarak yapacaklarından dolayı herhangi bir ücretle tariflendirmeye tabi tutulmayacaklardır.

Yazarlık Başvurusu İçin Tıklayınız

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM