Güliz Kına
Güliz Kına
guliz@gulizkinaastroloji.com
Mart Ayı Burç Yorumları
 • 1
 • 161
 • 16 Mart 2023 Perşembe
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -

Bakalım “Mart Ayı Burç Yorumları”nda Neler Var? Hangi sürprizler sizi bekliyor? Venüs’te, Uranüs’te neler oluyor? Bizi nasıl etkileyecekler? Mart Ayı Astrolojik Etkileri Neler? (Videoda sizler için anlattım) Mart Ayı Burç Yorumları KOÇ & Yükselen KOÇ: Koçlar için Mart ayında para, hayaller, sosyal çevre ve sağlık konuları ön planda olacak. Ay başlangıcında Balık burcunda geri harekette […]

Bakalım “Mart Ayı Burç Yorumları”nda Neler Var? Hangi sürprizler sizi bekliyor? Venüs’te, Uranüs’te neler oluyor? Bizi nasıl etkileyecekler? Mart Ayı Astrolojik Etkileri Neler? (Videoda sizler için anlattım)

Mart Ayı Burç Yorumları

KOÇ & Yükselen KOÇ:

Koçlar için Mart ayında para, hayaller, sosyal çevre ve sağlık konuları ön planda olacak. Ay başlangıcında Balık burcunda geri harekette bulunan Merkür 4 Martta Kova burcuna doğru gerileyecek ve bu etki sizin sosyal çevre, gruplar, organizasyonlar alanınızı kısa bir süre etkileyecek. Arkadaşlarınızla ilgili eski konular, eski arkadaşlarla karşılaşma veya yapılan organizasyonlarda bazı teknik aksaklıklar söz konusu olabilecek.

Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek bu etki sizin para alanınızı etkilediğinden parasal konularda güzel gelişmeler söz konusu iken aynı zamanda lüksünüze ve güzellik konularına para harcamakta mümkün olacak. 5 Özellikle 5-9 Mart arası aşk, ilişkiler ve para konularında sürpriz gelişmelere açık olacaksınız. Venüs’ün Uranüs ile kavuşumunun etkin olacağı bu günlerde beklenmeyeni bekleyin!

Merkür 10 Martta düz hareketine dönecek ve Kova burcundaki hareketini 16 Martta sonlandırarak BALIK Burcuna geri gidecek, bu sizin dikkat etmeniz gereken bir dönemi anlatacak, bilmediğiniz konular gündemde iken, zihninizi şifalandırmak için harika bir dönem olacak.
9 MART akşamında Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız bu dolunay sizin çalışma alanınızda hızlı gelişmeler getirebilecekken eğer bir işten haber bekliyorsanız bunu da alabilirsiniz. Biraz aklımızın karışık olacağı bir gün ne de olsa Merkür durağan vaziyette ani kararlar almadan önce 1-2 gün bekleyin. Yine sağlık konuları da bu dolunay ile birlikte özellikle yükselen Koçların gündeminde olacak!

20 Martta

Güneşin burcunuza geçişi ile birlikte Koçların doğum günü dönemi başlayacak, güzel bir yeni yaş sizlerle olsun sevgili Koçlar! 24 Martta burcunuzda bir yeni ay gerçekleşecek, bu yeni ay ile birlikte yeni başlangıçlar yapmaya hazırsınız ama eski bazı konularda aklınızda ve gündeminizde olacak. Sanki kendinize güveninizi yitirdiğiniz bazı
konular bu yeni ay ile birlikte size hatırlatılacak ve daha iyi ilerlemeniz için bunları çözmeniz gerekecek! Ayı bitirirken 31 Martta Mars’ın Kova burcuna geçişi ile birlikte bir süre odağınız sosyal çevre, gruplar ve hayaller alanında olacak, tek dikkat etmek gereken ise o gün Mars’ın Satürn ile kavuşumu. Biraz sert etkiler içeren bu günde fazla risk almayın ama uzun vadeli projelere karar vermek için ise iyi etkiler var!

BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:

Boğalar için Mart ayı önemli bir ay olacak, gündeminizde hayaller, umutlar, sosyal çevre, aşk ve çocuklar konuları yoğun olarak bulunacak. Ay başlangıcında geri giden Merkür’ün etkisi devam ediyor olacak. Merkür sizin sosyal çevre alanınızdan 4 Martta kariyer alanınıza doğru gerileyecek ve 10 Marta kadar bu alana etki edecek. Kariyerinizde dikkatli olmanız gereken günler olacak, 10 Martta düze dönecek Merkür, 16 Martta Balık burcuna tekrar geçecek ve sizden hayalleriniz yolunda adımlar atmanızı isteyecek!

Venüs 5 Martta burç değiştirerek burcunuza geçecek sizin için 5 yıldızlı bir dönem başlayacak! Venüs 3 Nisanda İkizler burcuna geçene kadar hayatınıza aşk, güzellikler ve güzel gelişmeler getirecek! Eski aşklarda yoğun olarak gündemde olabilecek ayın ilk günlerinde!
Özelikle 5-9 Mart arası oldukça sürprizli etkiler içeriyor! 9 Mart akşamında Başak Burcunda bir dolunay gerçekleşecek aşk ve çocuklar alanını
etkileyen bu dolunay bu konularda baya bir aklınızı karıştıracak! Kafanız karışık ise ve karar vermek istiyorsanız bunun için birkaç gün bekleyin, çünkü Merkür’ün düze dönmesinin etkisini hissetmek 14-15 Martı bulacak!

20 Martta

Güneş Koç burcuna geçecek, bu biraz sizin için yavaşlatıcı etki olacak, Koç sizden bir önceki burç olduğundan bu dönemi bir hazırlık evresi olarak kullanabilirsiniz. Sağlık konuları ve kapalı kapılar ardında yapılacak konuşmalar aktif, bilinçaltı temizliği ve şifa çalışmaları için ise harika bir dönem! 24 Martta Koç burcunda bir yeni ay gerçekleşecek bu yeni ayda bu konularda başlangıç yapmanız için etkiler yaparken eskiye dönüp kapanışlar yapmak ve yaralı olduğunuz alanları şifalandırmak için güzel etkiler saçacak! 31 Martta Mars Kova burcuna geçecek ve sizin kariyer, evlilik- ilişkiler alanınızı çok hareketlendirecek, fakat tam geçtiği günde Mars – Satürn kavuşumu sert etkiler içeriyor dikkat! Bugün uzun vadeli bir konuyu konuşmak ve karara bağlamak için ise güzel etkiler
olacak. Güzel gelişmelerin olduğu aşk dolu bir ay olmasını dilerim!

İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER:

İkizler burcu için Mart ayının ilk başları yavaş ilerlerken ikinci yarısında hayat hareketlenecek, aile, ev, sosyal çevre konuları ise gündemde olacak! Ay başında burç yöneticiniz Merkür Balık
burcunda geri gitmeye devam ederken, 4 Martta Kova burcuna gerileyecek ve bu gerileme 10 Martta sona erecek. Kova burcu sizin seyahatler, eğitimler ve yabancılarla ilgili konular alanınız olduğundan kısa bir süre bu alan gerilemeden etkilenecek! 16 Martta ise Merkür Balık burcunda ilerlemeye devam edecek ve bu etki sizin kariyer alanınız hareketlendirecek ve odağınız bu konularda olacak!

Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek, bu ise aşk konularında temkinli olmanızı gerektirecek, bazı gizli yaşanan aşklar veya yasak ilişkiler gündeme gelebilir bu dönemde. Sağlığınız ile ilgili konularda güzel gelişmeler ve iyileşme süreci için ise iyi bir etkidir. 5- 9 Mart arasında ise Venüs’ün Uranüs kavuşumu sizi şaşırtacak hatta şok edecek bazı haberleri getirebilir, birisi hakkında bilmediğiniz ve sizden gizlenen bir konu ortaya çıkabilir! 9 Mart akşamında Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay sizin evi aile, yaşadığınız yer ve aile içinde bir konu ile ilgili bir durumu gündeme getirecek.

Yükselen ikizler için bu etki eski bir aile konusu, canınızı yakan ve unutmak istediğiniz bir konunun tekrar gündeme gelmesi olarak ortaya çıkabilir (tabiiki en doğru etki haritanızdaki hikâyeye göre bireysel haritanızdan çıkar). Bu dolunay ile birlikte aile içinde ani bir gelişme, eski bir konunun gündeme gelmesi ve eskiden beri canınızı yakan, kendinize güveninizi kıran bir konunun ortaya dökülmesi şeklinde olabilir. Merkür durağan halde olduğundan bugün
hemen her şeye karar vermeyin ve biraz bekleyin!

20 Martta

Güneş Koç burcuna geçiyor ve sizin için Koç burcu dönemi başlıyor, bu etki sizin sosyal çevre, arkadaşlar, gruplar ve dernekler içinde olma alanınızı aydınlatacak! 24 Martta bu alanda bir de yeni ay gerçekleşecek ama bu yeni ay bize ilerlemeden önce kendinle yüzleş, kendindeki yaralı alanları kabul et ve iyileştir diyor. Sonra ise sosyal çevrenizde bir yeniden düzenleme ve kime güvenip, kime güvenmeyeceğinize karar verme durumu olabilir. 31 Martta Mars Kova burcuna geçecek ve sizin yurt dışı, yabancılarla yapılan işler ve eğitimler alanınızı hareketlendirecek, sadece dikkat etmek gereken o gün Satürn ile yapacağı kavuşum, biraz sert bir etki olurken, aynı zamanda uzun vadeli bir işe karar verme veya eğitime başlama kararı için iyi bir gün olacak! Güzel bir ay olmasını dilerim…

YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ:

Yengeçler için Mart ayında sosyal çevre, para ve sözleşmeler konuları ön planda olacak! Aya Merkür gerilemesinin etkisinde başlıyoruz, bu etki sizin için yurt dışı, eğitimler ve inançlar ile ilgili alanda devam ederken 4 Mart itibari ile para alanınıza kayacak ve 10 Martta düze dönerek 16 Martta Balık burcuna geçene kadar bu alanda devam edecek!
Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek, bu etki sizi, sosyal çevre, hayaller, yeni gruplar ve dernekler ile ilgili konularda harika gelişmelere açacak özellikle 5-9 Mart arasında sürpriz gelişmeler gündemde olacak! Sosyal çevrenizden birisi aşk ilanı mı yapacak yoksa?
9 Mart akşamında Başak burcunda dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay sizin aklınızın biraz karışık olduğu döneme denk gelirken bugünlerde bir sözleşme imzalama, kısa bir seyahat veya önemli bir görüşme söz konusu olabilecek. Karar vermek için acele etmeyin Merkür’ün biraz ilerlemeye başlayacağı 13-14 Marta kadar bekleyin!

20 Martta Güneş Koç burcuna geçecek ve sizin kariyer – ciddi ilişkiler alanınız aydınlanacak, kariyer konularında elinizin güçlü olacağı, yükselebileceğiniz ve yaptığınız işlerle ilgili ön plana çıkabileceğiniz bir dönem! 24 Martta bu alanda bir de yeni ay gerçekleşecek, aslında yeni
başlangıçlar için iyi bir dönem ama eski başarısızlıkları da aklınıza getirebilir bu etki, kapanış yapın, kendinize inanın ve ilerleyin! Eski başarısızlıkların sizi durdurmasına izin vermeyin!

Ay bitişinde 31 Martta Mars Kova burcuna geçiş yapacak ve sizin ortak iş, ortak para ve yatırımlar alanınızı hareketlendirecek. Bugün aynı zamanda kazalar ve sakarlıklar açısından da dikkat etmek gereken bir gün iken özellikle parasal konularda uzun vadeli kararlar, anlaşmalar ve yatırımlar için iyi etkiler olacak, tabii çok önemli bir konu ise bireysel haritanızdan analiz almadan ilerlemeyin! Güzel bir ay olması dileği ile…

Mart Ayı Burç Yorumları

ASLAN & YÜKSELEN ASLAN:

Aslanlar para konuları ön planda olarak aya başlıyorlar ve bu konularda birazda karışık durumlar mevcut! Para alanında geri giden Merkür Mart ayında da etkisini devam ettirecek. 4 Martta kısa bir süreliğine Kova burcuna gerilemeyen Merkür sizin karşıt alanınıza geçecek ve ikili ilişkiler, ortaklıklar konularını gündeme getirecek. Sonrasında 10 Martta düz harekete geçerek 16 Martta Balık burcuna yani yükselen Aslanların para alanına geri dönecek. Bu dönemlerde yatırım yaparken veya ortak işe başlarsanız dikkatli olun, fazla vericilik yapmayın.

Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek. Ve sizin için önemli bir dönem başlayacak. Yönettiği alanda olacak Venüs sizin kariyer, ikili ilişkiler, evlilik alanlarınızı aydınlatacak ve sadece bununla kalmayıp güzel gelişmelere sizi açacak. 5 Yıldızlı bir dönem diyebiliriz hem kariyeriniz hem de ikili ilişkiler açısından. 5-9 Mart arasında da sürprizli gelişmelere açık olacağımızdan hem aşk – ilişkilerde hem de işiniz ile ilgili konularda sürpriz gelişmelere açık olacaksınız.

9 Mart akşamında Başak burcunda bir dolunay yaşanacak, bu dolunay sizin para alanınızda olacağından bu konular yine gündemde ve akıllar karışık olacak, bugün Merkür durağan halde, olduğundan hemen karar vermeyin!
20 Martta Güneş Koç burcuna geçiş yapacak ve sizin seyahatler, yurtdışı ile yapılan işler, eğitimler ve hukuksal konular alanınızı aydınlatacak, bu konulara odağınız artacak ve güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönem başlayacak! Hemen arkasından 24 Martta Koç burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve bu yeni ay yeni bir dönemi başlatacak sizin için. Sadece bugünlerde biraz canınızı yakabilecek, eski başarısızlıkları ve kendinize güvensiz olduğunuz alanları hatırlatabilecek etkiler var, dikkatli olun!

31 Martta Mars’ın Kova burcuna geçişi ile ayı kapatıyoruz bu etki sizin karşıt alanınız olduğundan ikili ilişkiler yoğun olarak gündemde olacak sadece 31 Mart günü biraz sert etkiler içerdiğinden kazalara ve sakarlıklara bugün dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

BAŞAK & YÜKSELEN BAŞAK:

Başaklar için ikili ilişkilerin, ortak yapılan işler ve kendileri ile ilgili birçok konunun ön planda olacağı önemli bir aydayız! Ay başlangıcında karşıt alanınızda geri giden burç yöneticiniz Merkür aklınızı bir hayli karıştıracak. Bu dönemde eski bazı konular ve işler gündemde gelebilir. Merkür 4 Martta kısa bir süreliğine Kova burcuna geçecek ve 10 Marta kadar bu alanda geri gidecek kısa bir süreliğine iş ve sağlık alanınızı etkileyecek.

16 Martta Balık burcuna geri dönecek Merkür sizin karşıt alanınızda ilerlemeye devam edecek ve odağınızı karşınızdaki kişilere getirecek. Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek. Bu etki ile sizin yabancılar, eğitimler, yurt dışı ile yapılan işler ve hukuk konularınızda güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönem başlayacak. Güzel bir seyahat yapabilirsiniz bu dönemde. Özellikle 5-9 Mart arası hem aşk – ilişkilerde hem de seyahatlerle ilgili konularda sürpriz gelişmelere açık olacağız. Yoksa sürpriz bir ziyaretçiniz mi var?

9 MART akşamında burcunuzda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay ile haber beklediğiniz, karar vermek istediğiniz birçok konu önünüze gelecek. Dolunay burcunuzda olduğundan hayatınızla ilgili her konuda gelişmeler getirebilecek sadece Merkür bugünlerde durağan halde olduğundan ve aldanmaya açık olacağımızdan önemli konularda hemen karar vermeyin, 13-15 Mart civarına kadar önemli konuların üzerinde düşünün.

20 Martta

Güneş Koç burcuna geçiş yapacak ve bu etki yükselen Başakların gündemine para konularını getirecek. Her tür ortak finans, ortak işler ve bankalar ile ilgili konular hem gelişmelere açık hem de ön planda olacak. 24 Martta Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile bu etki daha da yoğunlaşacak, yeni aylar yeni başlangıç zamanlarını anlatsa da bu yeni ay önce kalp kırıklıklarını ve kendimize güvensiz olduğumuz alanları açacak sonra ise tamir etmek için yollar sunacak. 31 Martta Mars’ın Kova burcuna geçişi ile ayı kapatıyoruz bu etki sizin iş, çalışma ve üretme alanınızda olduğundan yoğun bir tempoya girebilirsiniz ve beraber çalıştığınız kişiler önem kazanabilir. 31 Mart günü biraz sert etkiler içerdiğinden kazalara ve sakarlıklara bugün dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

TERAZİ & YÜKSELEN TERAZİ:

Teraziler için Mart ayı çalışma, üretme, para konularında güzel gelişmeler ayı olacak. Ay başlangıcında iş alanınızda geri giden Merkür aklınızı bir hayli karıştıracak, hatta çalışma alanında veya ortamında da karışıklıklar ve yanlış anlaşmalar olabilir. Bu dönemde eski bazı konular ve işler gündeme de gelebilir. Merkür 4 Martta kısa bir süreliğine Kova burcuna geçecek ve 10 Marta kadar bu alanda geri gidecek. Bir süreliğine aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılan işler / yaratıcı işler alanınızı etkileyecek. Bu konularda bir duraklama ve eski bazı konular gündeme gelebilir. 16 Martta Balık burcuna geri dönecek Merkür ve sizin iş alanınızda ilerlemeye devam edecek.

Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek, bu etki ile sizin ortak para, ortak yapılan işler, ailenin parası ve bankalarla ilgili konuları anlatan alanınızda olacak. Ve bu konularda güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönem başlayacak. Para konuları ile ilgili güzel gelişmeler gündeme gelebilecek bu dönemde. Özellikle 5-9 Mart arası hem aşk ilişkilerde hem de parayla ilgili konularda sürpriz gelişmelere açık olacağız. Şans oyunu oynayabilirsiniz mesela bugünlerde.

9 Mart akşamında Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay önünüze bilmediğiniz bazı konuları, sizden saklanan işleri ve hatta ilişkileri getirebilir. Bu dolunay sırasında Merkür durağan halde olduğundan ve aldanmaya açık olacağımızdan önemli konularda hemen karar ve tepki vermeyin, 13-15 Mart civarına kadar önemli konuların üzerinde düşünün. 20 Martta Güneş Koç burcuna geçiş yapacak ve bu etki Terazilerin gündemine ilişkiler konularını getirecek. Her tür ikili ilişki, aşk – evlilik, ortaklık bu dönemde gündemde olacak.

24 Martta

Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile bu etki daha da yoğunlaşacak, yeni aylar yeni başlangıç zamanlarını anlatsa da bu yeni ay önce kalp kırıklıklarını ve kendimize güvensiz olduğumuz alanları açacak. İkili ilişkilerde en büyük öğrenme alanımız olduğundan bu dönemde önünüze gelen şeylere ve karşı tarafa fazla odaklı olmamaya dikkat! 31 Martta Mars’ın Kova burcuna geçişi ile ayı kapatıyoruz bu etki sizin aşk, çocuklar ve yaratıcı projeler, keyifle yapılan işler alanınızda olacağından bu konularla ilgili yoğun bir tempoya girebilirsiniz. 31 Mart günü biraz sert etkiler içerdiğinden kazalara ve sakarlıklara bugün dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

AKREP & YÜKSELEN AKREP:

Akrepler için Mart ayında aşk, çocuklar, ev ve aile konular ile hayaller ve umutlar ön planda olacak. Ay başlangıcında aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler alanınızda geri giden Merkür aklınızı bir hayli karıştıracak, ilerlemekte zorlanma ve bu konularda gündeme gelen eski konular olabilir. Merkür 4 Martta kısa bir süreliğine Kova burcuna geçecek ve 10 Marta kadar bu alanda geri gidecek. Bir süreliğine ev, aile, kökleriniz ve alım – satım konularını anlatan alanınızı etkileyecek, bu konularda bir duraklama ve eski bazı konular gündeme gelebilir. 16 Martta Balık burcuna geri dönecek Merkür ve sizin aşk, çocuklar, keyifle yapılan işler ve projeler alanınızda ilerlemeye ve yaratıcılığınızı yükseltmeye devam edecek.

Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek, bu etki ile sizin karşıt alanınızda olacağından, ikili ilişkiler, ortaklıklar gibi konularda güzel gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönem başlayacak. Para konuları ile ilgili güzel gelişmeler gündeme gelebilecek bu dönemde. Özellikle 5-9 Mart arası aşk, ilişkiler ve evlilik konularda sürpriz gelişmelere açık olacaksınız.
9 Mart akşamında Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin hayaller, umutlar, gitmek istediğiniz yol ve sosyal çevre alanınızı aydınlatacak. Bu dolunay sırasında Merkür durağan halde olduğundan ve aldanmaya açık olacağımızdan önemli konularda hemen karar ve tepki vermeyin, 13-15 Mart civarına kadar önemli konuların üzerinde düşünün.

20 Martta

Güneş Koç burcuna geçiş yapacak ve bu etki yükselen Akreplerin gündemine iş, çalışma ve üretme konularını getirecek. İş ortamınızda güzel gelişmeler ve sağlık konuları ile ilgili de pozitif ilerlemeler olabilecek bu dönemde. 24 Martta Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile bu etki daha da yoğunlaşacak, yeni aylar yeni başlangıç zamanlarını anlatsa da bu yeni ay önce kalp kırıklıklarını ve kendimize güvensiz olduğumuz alanları açacak. Bu dönemde yeni bir işe başlamanız veya iş ortamınızda bir değişim söz konusu olabilir. 31 Martta Mars’ın Kova burcuna geçişi ile ayı kapatıyoruz bu etki sizin aile, ev, evinizde bir değişim veya alım – satım konularını anlatan alanınız olduğundan bu konularda yoğun hareketlenme olacak. 31
Mart günü biraz sert etkiler içerdiğinden kazalara ve sakarlıklara bugün dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

YAY & YÜKSELEN YAY:

Yaylar için iş, çalışma ve üretme konuları Mart ayında ön planda olacak. Ay başlangıcında ev, aile, hayatınızda temel atmak istediğiniz konularla ilgili geri giden Merkür yüzünden aklınız bir hayli karışık olacak, bu alanlarda ilerlemekte zorlanma ve gündeme gelen eski konular olabilir. Merkür 4 Martta kısa bir süreliğine Kova burcuna geçecek ve 10 Marta kadar bu
alanda geri gidecek. Bir süreliğine sizin anlaşmalar, iletişim, sözleşmeler, eğitimler ve yakın akrabalarla ilgili konuları anlatan alanınızı etkileyecek, bu konularda bir duraklama ve eski bazı konular gündeme gelebilir. 16 Martta Balık burcuna geri dönecek Merkür ve ev, aile, temel atma ile ilgili konularda sizi daha kararlı yapacak.

Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek, bu etki sizin iş alanınızı aydınlatacak, çalıştığınız ortamda bir iyileşme, yeni ve içinize daha çok sinen bir iş gibi konular bu dönemde gündemde olacak. Venüs para konularını da anlattığından hep hayal ettiğiniz bir işe kavuşmanız ve parasının iyi olması da söz konusu. Özellikle 5-9 Mart arası bu konularda sürpriz gelişmelere açık olacaksınız.

9 Mart akşamında Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin haritanızın tepe noktasında olacağından sizin için son derece önemli etkiler içerecek. Bir süredir yavaş giden işleriniz bir anda hızlanmaya başlayacak, etkisi sizin kariyer alanınızda olacağından bu konularla ilgili güzel gelişmeler ve sizi yükseltecek ve iyi pozisyona getirebilecek bir iş söz konusu. Bu alan evlilik konularını da anlattığından bu konularla ilgili bir gelişme ve karar verme söz konusu olabilir. Yine de hayatınızla ilgili önemli konularda hemen karar ve tepki vermeyin, 13-15 Mart civarına kadar önemli konuların üzerinde düşünün.

20 Martta

Güneş Koç burcuna geçiş yapacak ve bu etki yükselen Yayların gündemine aşk, çocuklarla ilgili konular, yaratıcı projeler ve hobi gibi yapılan işleri getirecek. 24 Martta Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile bu etki daha da yoğunlaşacak, yeni aylar yeni başlangıç zamanlarını anlatsa da bu yeni ay önce kalp kırıklıklarını ve kendimize güvensiz olduğumuz alanları açacak. Bu dönemde aşk veya çocuklarla ilgili konularda geçmişte yaşadığınız başarısız olduğunuzu hissettiğiniz veya sizi üzen konular gündeme gelebilir. Eskiyi kapatıp yeniye yelken açmak için ise iyi bir dönem.

31 Martta Mars’ın Kova burcuna geçişi ile ayı kapatıyoruz bu etki sizin iletişim, sözleşmeler, seyahatler ve eğitimler alanınız olduğundan bu konularda yoğun hareketlenme olacak. 31 Mart günü biraz sert etkiler içerdiğinden kazalara ve sakarlıklara bugün dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Mart Ayı Burç Yorumları

OĞLAK & YÜKSELEN OĞLAK:

Oğlak burçları için iletişimin yüksek olduğu, aile ve para konularının gündemde olduğu bir ay olacak. Ay başlangıcında iletişim, sözleşmeler ve seyahatler alanınızda geri giden Merkür yüzünden aklınız bir hayli karışık olacak, bu alanlarda ilerlemekte zorlanma ve gündeme gelen eski konular olabilir. Merkür 4 Martta kısa bir süreliğine Kova burcuna geçecek ve 10 Marta kadar bu alanda geri gidecek. Bir süreliğine sizin parasal alanınızı etkileyecek, bu konularda bir duraklama ve eski bazı konular gündeme gelebilir. 16 Martta Balık burcuna geri dönecek Merkür iletişim, sözleşmeler, anlaşmalar ve kısa seyahatler ile ilgili konularda sizi daha kararlı yapacak.

Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek, bu etki sizin aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler ve sanatsal faaliyetler alanınızı aydınlatacak, bu konularda harika gelişmeler bu ay mümkün. Venüs para konularını da anlattığından hep hayal ettiğiniz kendinizin yapacağı bir işe başlamanız ve bundan para kazanmanız söz konusu. Özellikle 5-9 Mart arası sürpriz gelişmelere açık etkiler var, bu dönemde sürpriz bir aşk başlangıcı, beklenmedik bir anda gelecek bir bebek haberi söz konusu olabilir. Yine aşkınızla ve çocuklarınızla güzel gelişmeler ve mutlu bir dönem Venüs’ün bu alandaki hareketi ile mümkün.

9 Mart akşamında Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin yurt dışı seyahatler, yüksek eğitim, yabancılarla yapılan işler ve hukuksal konular alanınızı aydınlatacak. Bir süredir yavaş giden işleriniz bir anda bu dolunay sonrasında hızlanmaya başlayacak. Bu konularda hızlı gelişmeler, haberler ve bir seyahat konusunun gündeme gelmesi mümkün. Yine de hayatınızla ilgili önemli konularda hemen karar ve tepki vermeyin,
13-15 Mart civarına kadar önemli konuların üzerinde düşünün. 20 Martta Güneş Koç burcuna geçiş yapacak ve bu etki yükselen Oğlakların, ev, aile, gayrimenkul ve hayatlarının temel konularını aydınlatacak.

24 Martta

Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile bu etki daha da yoğunlaşacak, yeni aylar yeni başlangıç zamanlarını anlatsa da bu yeni ay önce kalp kırıklıklarını ve kendimize güvensiz olduğumuz alanları açacak. Bu dönemde eviniz ve ailenizde daha güzel ve mutlu bir dönem söz konusu. Eskiyi kapatıp yeni kararlarla ilerlemek için ise iyi bir dönem. 31 Martta Mars’ın Kova burcuna geçişi ile ayı kapatıyoruz bu etki sizin parasal alanınızı hareketlendirecek. Para kazanmak için yoğun bir çalışma olabilir bu dönemde tabii ki aynı zamanda beklenmedik harcamalar yapmaya da açabilir. 31 Mart günü biraz sert etkiler içerdiğinden kazalara ve sakarlıklara bugün dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Mart Ayı Burç Yorumları

KOVA & YÜKSELEN KOVA:

Kova burçları için son derece önemli bir ay, kendileri ile ilgili önemli kararlar, iletişim ve para konuları yoğun olarak gündemde olacak. Ay başlangıcında para alanınızda geri giden Merkür yüzünden aklınız bir hayli karışık olacak, parasal konularda ilerlemekte zorlanma ve gündeme gelen eski konular olabilir. Merkür 4 Martta kısa bir süreliğine burcunuza geçecek ve 10 Marta kadar bu alanda geri gidecek.

Bir süreliğine sizi geçmişe götürecek, bu dönemde ilerlemekte zorlanma yaşayabilirsiniz sizin için en önemli ve iyi dönem 10 – 16 Mart arası olacak ki 16 Martta Balık burcuna geri dönecek Merkür yine para konularını odağınıza getirecek. Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek, bu etki sizin ev, aile, gayrimenkul, alım – satım konularınızı aydınlatacak, bu konularda harika gelişmeler bu ay mümkün. Venüs para konularını da anlattığından hep hayal ettiğiniz bir evi almak veya taşınmak ile ilgili güzel gelişmeler bu dönemde mümkün.

Özellikle 5-9 Mart arası sürpriz gelişmelere açık etkiler var, bu dönemde hem aile içinde hem de evlilik ile ilgili sürpriz durumlar oluşabilir. 9 Mart akşamında Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin ortak para, bankalarla ilgili konular ve ortak işler alanınızı aydınlatacak. Bir süredir yavaş giden işleriniz bir anda bu dolunay sonrasında hızlanmaya başlayacak. Bu konularda hızlı gelişmeler, ve para ile ilgili bir konunun sonuçlanması söz konusu. Yine de hayatınızla ilgili önemli konularda hemen karar ve tepki vermeyin, 13-15 Mart civarına kadar önemli konuların üzerinde düşünün. 20 Martta Güneş Koç burcuna geçiş yapacak ve bu etki yükselen Kovaların iletişim alanınızı aydınlatacak.

24 Martta

Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile bu etki daha da yoğunlaşacak, yeni aylar yeni başlangıç zamanlarını anlatsa da bu yeni ay önce kalp kırıklıklarını ve kendimize güvensiz olduğumuz alanları açacak. Bu dönemde iletişiminizin yoğunlaşması, bir sözleşme imzalanması ve yapılacak birkaç kısa seyahat söz konusu. Size özel önemli bir etki ise 22 Martta Satürn’ün burcunuza geçişi olacak. Hayatınızda kökten değişiklikler yapacak bu etki bu giriş ile ilk sinyalleri verecek nelerin değişmesi gerektiği ile ilgili, eski ve sağlam olmayan her şeyin hayatınızdan çıkması mümkün.

Tam bir yenilenme dönemine başlıyorsunuz. Ve değişimle ilgili ilk sinyaller ise bu dönemde atılıyor. Bu konuda ayrıca bir yazı yayınlayacağım. 31 Martta Mars’ın burcunuza geçişi ile ayı kapatıyoruz bu etki hayatınızı oldukça hareketlendirecek. 31 Mart günü biraz sert etkiler içerdiğinden kazalara ve sakarlıklara bugün dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Mart Ayı Burç Yorumları

BALIK & YÜKSELEN BALIK:

Balık burçları için son derece önemli bir ay, geçmişinizle ilgili konular bu ay gündemde olacak ve biraz nostalji yaşayacaksınız. İkili ilişkiler ise ayın başlıca konuları arasında. Ay başlangıcında burcunuzda geri giden Merkür yüzünden aklınız bir hayli karışık olacak, eskiler, gidenler, bitenler ve eski konular aklınızda olabilecek. Merkür 4 Martta kısa bir süreliğine Kova burcuna geçecek ve 10 Marta kadar bu alanda geri gidecek. Bir süreliğine sizi geçmişe götürecek, bu dönemde bilinçaltınız ve sağlığınızla ilgili dikkat etmeniz gereken konularda gündemde olacak. 16 Martta burcunuza geri dönecek Merkür ise bazı konularla ilgili kapanış yapmanızı ve yeniye yer açmanızı sağlayacak.

Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek. Bu etki iletişim, sözleşmeler, yakın akrabalarla ilgili konular ve seyahat alanınızı aydınlatacak, bu konularda harika gelişmeler bu ay mümkün. Venüs para konularını da anlattığından hep hayal ettiğiniz şeyleri almak. Veya yeni eğitimlere başlamak ve kardeşler- kuzenlerle güzel zamanlar geçirmek ile ilgili güzel gelişmeler bu dönemde mümkün. Özellikle 5-9 Mart arası sürpriz gelişmelere açık etkiler var, bu dönemde hem aile içinde hem de önünüze gelecek bir sözleşme ile ilgili sürpriz durumlar oluşabilir.

9 Mart akşamında Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin karşıt alanınız yani ikili ilişkiler alanınız olduğundan bu konularla ilgili önemli bir gelişme ve karar gündemde olacak. İlişkiler ve ortak yapılan işlerle ilgili hızlı gelişmeler ve bazı işlerin sonuçlanması söz konusu. Yine de hayatınızla ilgili önemli konularda hemen karar ve tepki vermeyin, 13-15 Mart civarına kadar önemli konuların üzerinde düşünün. 20 Martta Güneş Koç burcuna geçiş yapacak ve bu etki yükselen Balıkların para alanını aydınlatacak.

24 Martta

Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile bu etki daha da yoğunlaşacak. Yeni aylar yeni başlangıç zamanlarını anlatsa da bu yeni ay önce kalp kırıklıklarını ve kendimize güvensiz olduğumuz alanları açacak. Bu dönemde iletişiminizin yoğunlaşması ve para konuları ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu. 31 Martta Mars’ın Kova burcuna geçişi ile ayı kapatıyoruz bu etki biraz arkanızdan çevrilen işleri, kapalı kapılar ardında verilen bir mücadeleyi anlatacak. Bu dönemde ufak bir operasyon geçirme konusu da gündeme gelebilir. 31 Mart günü biraz sert etkiler içerdiğinden kazalara ve sakarlıklara bugün dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim…

Mart Ayı Astrolojik Etkileri Neler?

Güliz Kına

Mart Ayı Burç Yorumları ve sorularınız için youtube kanalımdan bana ulaşabilirsiniz. Sevgilerle Güliz Kına….

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

 1. Burçlardan hiç anlamıyorum ne yalan söyleyim ilgi alanımın dışında kalıyor. Açıkçası Bir akrep burcu olarak ilgili kısmı okudum. ama anlamadıkta zorlandım belkide çok ilgili olmadığımdandır. Ama sizden bir ricada bulunsam Akrebi kısaca genel olarak yorumlayabilirmisiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM