Güliz Kına
Güliz Kına
guliz@gulizkinaastroloji.com
Şubat Ayı Yay Burcu ve Yükselen Yay Yorumu
 • 0
 • 148
 • 20 Şubat 2023 Pazartesi
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -

Şubat Ayı Yay Burcu ve Yükselen Yay Yorumu Merhaba Sevgili Yaylar, Şubat ayına sürprizli etkilerle başlıyoruz. 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Bu etki sizin iş ve evin düzeni ile ilgili alanınızda olacağından, bazı değişimlere karar verebilirsiniz. Ayın en önemli etkisi 17 Şubatta başlayacak. (etkisini […]

Şubat Ayı Yay Burcu ve Yükselen Yay Yorumu

Merhaba Sevgili Yaylar, Şubat ayına sürprizli etkilerle başlıyoruz. 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Bu etki sizin iş ve evin düzeni ile ilgili alanınızda olacağından, bazı değişimlere karar verebilirsiniz. Ayın en önemli etkisi 17 Şubatta başlayacak. (etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayacağımız) Merkür gerilemesi olacak, bu gerileme 10 Marta kadar devam edecek ve iletişim alanında bizi biraz zorlayacak!

Şubat Ayı Yay Burcu ve Yükselen Yay Yorumu

Merkür öncelikle 3 Şubatta Balık burcuna geçiş yapacak. Mantığın gezegeni Merkür’ün akışın burcu Balıkta rahat ettiğini söyleyemeyiz pek, bu ay zihniniz dağınık olabilir. Ve işlerinizi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Merkür’ün sizin aile, ev ve gayrimenkul konularını anlatan alanınızda geri hareket etmesi evde yaşanan bazı teknik aksaklıkları, aile içinde eskiden olan bazı konuları gündeme getirebilir. Eğer bir alım – satım veya evde değişim düşünüyorsanız da ilerlemekte biraz zorlanabilirsiniz. Bu ay karar vermek ve hayatınızdaki önemli olayları yönetmek açısından zor bir ay, kararları mantık ile almak zor olacak. O yüzden de kalbinizin sesini dinleyin veya fikrinize güvendiğiniz insanlardan destekler alın!

7 Şubatta aşkın ve paranın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Venüs bu alanda çok rahat etmediğinden bu durum hepimiz için parasal konularda ve ilişkiler konularında biraz zorlanmalı bir dönemi getirecek. Bu etki sizin aşk alanınızda olacağından eski kalp kırgınlıkları ve eski bazı kişiler gündeminize gelebilir. Yine çocuklarınız ile ilgili bazı konularda da zorlanmalar yaşanabilir.

9 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay sizin yurtdışı, yabancılar, yabancı firmalar ve yüksek eğitim alanınızda olduğundan bu konularla ilgili gelişmeler bu dönemde söz konusu. Ön plana çıkmak bu dönemde mümkün iken fazla ego ile çıkışlar yapmamaya dikkat! Bu dolunayla gündeminize gelecek işler Ocak ayında başlatmış olduklarınız olabilir. Yine geçtiğimiz yıl Ağustos ayında gündemde olan bazı konularda gündeminize gelebilir. Bu dolunay sırasında Venüs – Kiron kavuşumu da gökyüzünde etkin olacağından bu dönemde eskiye dönüp bakmak ve yeni kararlar almak size iyi gelecektir. Kendinize güvensiz olduğunuz alanların sizi engellemesine izin vermeyin.

16- 17 Şubat Yaylar için ayın en güzel günleri olacak, bu günlerde kendinizi iyi hissedebilir ve ifade edebilirsiniz. Eğer görünüşünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız da bu günleri değerlendirebilirsiniz.

14 Şubat

Herkesin merak ettiği 14 Şubat gününe bakarsak, aslında bu yıl 14 Şubat enteresan etkiler içeriyor. Bugünde Ay Akrep burcunda olacak. Bir yandan tutkulu duygular gündemde olacakken bir yandan tutkulu kavgalar da güne damga vurabilir. Aşkın daha derin ve karanlık tarafı gündemde iken gökyüzündeki Venüs – kiron kavuşumu da manidar! Aslında aşk ve ikili ilişkiler hepimizin kendimizi bir başkasında aradığı, anlamlandırmaya çalıştığı, olan ve olmayan şeylerle kendimizi görmemiz için en güzel araç ve bir yandan da sınav. O yüzden de bu sevgililer gününde kendinizi eksik hissettiğiniz ve bu yüzden başkası ile tamamlamaya çalıştığınız alanlar aslında ne kadar yanlış yaptığınızı gösterebilir!

Bir ilişkinin içinde kendi gibi olabilmelidir insan, beklentiyle değil, akışla yaşamalıdır. Onu kontrol etmeye çalışmak yerine onun kendi olmasına izin verip onun o haline aşık olabilmelidir. Bırakmayı da yeri geldiğinde bilmektir aşk, ne demişler eğer aşk gerçekse bir yolunu bulur size geri gelir! Umarım sevgililer günü sizin için güzel bir sevgi günü olur ve gönlünüzdeki ilişkiyi size getirir!

16 Şubatta MARS Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu hareket sizin para alanınızda olacağından ve bir süredir bu konularda zorlu etkilerden geçtiğinizden bir mücadele dönemi söz konusu olabilir. Mars azimle bir şeylerin üzerinde ilerlemek demektir. Eğer yapmak istediğiniz şeylerin önünde engel çıkarsa ki Merkür’ün bugün durduğunu ve geri gideceğini düşünürsek bu mümkün. Azimle çalışın ve bekleyin. Bu dönemde parasal konularda yaptığınız hataları anlamak, parayı daha iyi kullanmak için neleri değiştirmeniz gerektiğini değerlendirmek için iyi etkiler var!

19 Şubat

19 Şubatta Güneşin Balık burcuna geçişi ile Balık burcu dönemi başlıyor, yükselen Yayların ev, aile ve gayrimenkul konularını anlatan alanında Güneş ilerleyeceğinden bir şeyler daha görünür olacak. Özellikle bir yerde sabit olmak, aile kurmak ve kökleriniz ile olan bağınız ile ilgili konular bu dönemde gündemde olacak. Bu ay Merkür’ün geri gittiğini de düşünürsek bu konularda eski durumlar, konular gündeminize gelecek gözüküyor. Yeni bir ev almak veya satmak gibi işler için çok iyi bir dönem olmayacak. (önceden organize edilmiş şeylere başlanabilir ve doğum haritasında Merkür’ü geri harekette olanlarda bu dönemde ilerleyebilirler). 

23 Şubatta bu alanda bir de yeni ay gerçekleşecek ve aslında yeni aylar yeni başlangıçları anlatsa da bu dönem daha çok eski konuları gündeme getirmeye aday olacak. Eski düşünceler, eski işler, eski kişiler ve kaçırdım sandığınız fırsatların tekrar gündeme gelmesi bu dönemde söz konusu! Sizin aile ve ev alanınızda olduğundan kökleriniz, atalarınız ve kendi aileniz ile ilgili konularda yeni kararlar almanız ve belki de fazla vericilik yapmayı bırakmanız bu dönemde mümkün.    

Şubat ayı hepimiz için iki ileri bir geri yapacağımız bir ay olabilecek, eski işlerle ilgilenmekten yenilere fırsat bulamayabiliriz, ayın ikinci yarısını bir iç değerlendirme yapmak için kullanabilirsiniz. Güzel bir ay olmasını dilerim… Bu yorumlar genel yorumlardır, en doğru yorum bireysel haritalarınızda saklıdır, danışmanlık almak isterseniz gkina07@gmail.com’dan bana ulaşabilirsiniz… sevgiyle kalın Güliz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM