Güliz Kına
Güliz Kına
guliz@gulizkinaastroloji.com
Şubat Ayı Akrep Burcu
 • 0
 • 163
 • 02 Şubat 2020 Pazar
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -

Şubat Ayı Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Yorumu Merhaba Sevgili Akrepler Şubat ayına sürprizli etkilerle başlıyoruz. 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Bu etki sizin karşıt alanınızda olacağından ikili ilişkiler, evlilik ve ortak yapılan işler konularında beklenmedik gelişmeler ve sürprizli durumlar olabilir. Ayın […]

Şubat Ayı Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Yorumu

Merhaba Sevgili Akrepler Şubat ayına sürprizli etkilerle başlıyoruz. 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Bu etki sizin karşıt alanınızda olacağından ikili ilişkiler, evlilik ve ortak yapılan işler konularında beklenmedik gelişmeler ve sürprizli durumlar olabilir. Ayın en önemli etkisi 17 Şubatta başlayacak. (etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayacağımız) Merkür gerilemesi olacak, bu gerileme 10 Marta kadar devam edecek ve iletişim alanında bizi biraz zorlayacak!

Şubat Ayı Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Yorumu

Merkür öncelikle 3 Şubatta Balık burcuna geçiş yapacak. Mantığın gezegeni Merkür’ün akışın burcu Balıkta rahat ettiğini söyleyemeyiz pek. Bu ay zihniniz dağınık olabilir ve işlerinizi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Merkür sizin aşk, hobiler, hobi gibi yapılan işler ve çocuklar alanınızda gerileyeceğinden bu konularla ilgili bazı eski sorunlar – durumlar gündeme gelebilir ayrıca ilerlemekte biraz zorlanabilirsiniz. Bu ay karar vermek ve hayatınızdaki önemli olayları yönetmek açısından zor bir ay. Kararları mantık ile almak zor olacak. O yüzden de kalbinizin sesini dinleyin veya fikrinize güvendiğiniz insanlardan destekler alın!

7 Şubatta aşkın ve paranın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Venüs bu alanda çok rahat etmediğinden bu durum hepimiz için parasal konularda ve ilişkiler konularında biraz zorlanmalı bir dönemi getirecek. Bu etki sizin iş alanınızda olacak ve ikili ilişkiler alanınızın yöneticisi olduğundan Venüs iş yerinde birisi ile (özellikle bir kadın figürü) gerginlikler yaşanabilir.

9 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay sizin kariyeriniz ve evlilik konularınız ile ilgili alanda olduğundan, kariyerinizde bir konu ile ilgili gündeme gelmeniz ve bir projenin tamamlanma dönemi olması söz konusu. Ön plana çıkmak bu dönemde mümkün iken fazla ego ile çıkışlar yapmamaya dikkat! Bu dolunayla gündeminize gelecek işler Ocak ayında başlatmış olduklarınız olabilir. Yine geçtiğimiz yıl Ağustos ayında gündemde olan bazı konularda gündeminize gelebilir. Bu dolunay sırasında Venüs – Kiron kavuşumu da gökyüzünde etkin olacağından bu dönemde eski kalp kırıklıkları, eski ilişkiler gündeme gelebilir ve sizi biraz üzebilir..

14-15 Şubat Akrepler için ayın en güzel günleri olacak, bu günlerde kendinizi iyi hissedebilir ve ifade edebilirsiniz, eğer görünüşünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız da bu günleri değerlendirebilirsiniz.

14 Şubat

Herkesin merak ettiği 14 Şubat gününe bakarsak, aslında bu yıl 14 Şubat enteresan etkiler içeriyor. Bugünde Ay Akrep burcunda olacak. Bir yandan tutkulu duygular gündemde olacakken bir yandan tutkulu kavgalar da güne damga vurabilir. Aşkın daha derin ve karanlık tarafı gündemde iken gökyüzündeki Venüs – kiron kavuşumu da manidar! Aslında aşk ve ikili ilişkiler hepimizin kendimizi bir başkasında aradığı, anlamlandırmaya çalıştığı, olan ve olmayan şeylerle kendimizi görmemiz için en güzel araç ve bir yandan da sınav. O yüzden de bu sevgililer gününde kendinizi eksik hissettiğiniz ve bu yüzden başkası ile tamamlamaya çalıştığınız alanlar aslında ne kadar yanlış yaptığınızı gösterebilir!

Bir ilişkinin içinde kendi gibi olabilmelidir insan, beklentiyle değil, akışla yaşamalıdır. Onu kontrol etmeye çalışmak yerine onun kendi olmasına izin verip onun o haline aşık olabilmelidir. Bırakmayı da yeri geldiğinde bilmektir aşk. Ne demişler eğer aşk gerçekse bir yolunu bulur size geri gelir! Umarım sevgililer günü sizin için güzel bir sevgi günü olur ve gönlünüzdeki ilişkiyi size getirir!

16 Şubatta MARS Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu hareket sizin iletişim, sözleşmeler ve seyahatler alanınızda olduğundan bu konularla ilgili bir mücadele dönemi söz konusu olabilir. Mars azimle bir şeylerin üzerinde ilerlemek demektir. Eğer yapmak istediğiniz şeylerin önünde engel çıkarsa ki Merkür’ün bugün durduğunu ve geri gideceğini düşünürsek bu mümkün, azimle çalışın ve bekleyin. BU dönemde kardeşler – kuzenler gibi yakın akrabalarla ilgili konularla da uğraşmanız ve birşeyleri yapılandırmaya çalışmanız mümkün.

19 Şubat

19 Şubatta Güneşin Balık burcuna geçişi ile Balık burcu dönemi başlıyor, yükselen Akreplerin Balık burcu aşk alanları olduğundan aşk ve çocuklar konuları ön planda olacak bu ay fakat Merkür’ün geri gittiğini de düşünürsek bu konularda ilerlemek çokta mümkün olmayacak. Yeni bir projeye başlamak içinde çok iyi bir dönem değil bu aralar. (önceden organize edilmiş şeylere başlanabilir ve doğum haritasında Merkür’ü geri harekette olanlarda bu dönemde ilerleyebilirler). 23 Şubatta bu alanda bir de yeni ay gerçekleşecek ve aslında yeni aylar yeni başlangıçları anlatsa da bu dönem daha çok eski konuları gündeme getirmeye aday olacak. Eski düşünceler, eski işler, eski kişiler ve kaçırdım sandığınız fırsatların tekrar gündeme gelmesi bu dönemde söz konusu! Sizin aşk alanınızda olduğundan bu yeni ay ve hareketler eski bir aşk veya ilişki Şubat ayı boyunca sanki gündemde olacak.   

Şubat ayı hepimiz için iki ileri bir geri yapacağımız bir ay olabilecek, eski işlerle ilgilenmekten yenilere fırsat bulamayabiliriz, ayın ikinci yarısını bir iç değerlendirme yapmak için kullanabilirsiniz. Güzel bir ay olmasını dilerim… Bu yorumlar genel yorumlardır, en doğru yorum bireysel haritalarınızda saklıdır, danışmanlık almak isterseniz gkina07@gmail.com’dan bana ulaşabilirsiniz… sevgiyle kalın Güliz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM