Etkisini Hemen Gösteren En Etkili Dualar
 • Facebook
 • Twitter
 • 14 Kasım 2023
 • 0
 • 155
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -
Abone Ol 

Etkisini Hemen Gösteren En Etkili Dualar

Dua sitemiz aklınıza takılan sorulara cevap vermek ve bilinçlendirmek üzere kurulmuştur. Dini bilgiler bir müslümanın hayatında oldukça önemlidir. Kişi dünyada nasıl ferah içinde yaşamak istiyorsa ahireti de o denli sağlam inşa etmelidir. Dua sitesi ile dini konularda bilmedikleriniz öğrenecek, çeşitli dua terkiplerini uygulama şansı elde edeceksiniz. Dua Sitesi İnanç çok önemli bir kavramdır. Dua sitesi […]

|

Dua sitemiz aklınıza takılan sorulara cevap vermek ve bilinçlendirmek üzere kurulmuştur. Dini bilgiler bir müslümanın hayatında oldukça önemlidir. Kişi dünyada nasıl ferah içinde yaşamak istiyorsa ahireti de o denli sağlam inşa etmelidir. Dua sitesi ile dini konularda bilmedikleriniz öğrenecek, çeşitli dua terkiplerini uygulama şansı elde edeceksiniz.

Dua Sitesi

İnanç çok önemli bir kavramdır. Dua sitesi kişilerin dini bilgilerini pekiştirir. Bununla birlikte değerli dua terkipleri ile hayatınızı düzene koymanız için yardımcı olur. Bilindiği gibi sureler dışında insan hayatını etkili bir şekilde güzelleştiren dualar mevcuttur. Bu dualar peygamberimizin tavsiyeleri olduğu gibi büyük İslam alimleri ve evliyalar tarafından dile getirilmiştir. Bu dualar öğrenilip hayata geçirildiğinde niyetiniz dahilinde titreşim yaymaya başlamak kaçınılmazdır. İşte dua sitemiz gerek dini bilgilerin gerekse hayatımıza dair birçok konu hakkında siz değerli okuyucularımızı bilinçlendirmektedir. Faydalı bilgilerle yaşama dair pek çok konuya pratik çözüm sağlamaktayız.

Özellikle din konusu hassas içerikleridir. Bu yüzden güvenilir şekilde ele alınmalıdır. Günlük yazılardan rüya tabirlerine her türlü dini kategori sitemizde mevcuttur. Namaz, sureler, dini bilgiler, önemli günler hakkında detaylı anlatımlarla gerçeği ve en doğru bilgiyi vermeyi amaçlamaktayız. Aklınıza takılan soruları, içerikler hakkında yorumlarınızı tarafımıza iletebilirsiniz.

Ev Alma Duası

Yaşamımızı sürdürebilmek için maddi ve manevi güce sahip olmak çok önemlidir. Ev alma duası ile barınma ihtiyacımızı karşılamak oldukça akıllıcadır. Günümüz şartlarında ev almak hiç kolay değildir. Ancak dualar sayesinde eksikliklerimiz tamamlamayabilmek, oluşum sürecini sağlamak mümkündür. Sitemizde çeşitli ev alma duaları bulunmaktadır. Kendiniz için en uygun olan dua terkibini uygulayarak maddi olanaklarınızı değiştirip, ev alabilirsiniz. Ev almak isteyenler düzenli olarak önerilen duaları, zikirleri uyguladıklarında ev almak kolaylaşacaktır.

Birçok insan kendi evinde oturmak arzusundadır. Ancak şartlar elverişli olmadığından bu mümkün olmamaktadır. Ev almak okunan dualar kişinin niyetinin kısa zamanda olmasında fırsat yaratır. Dua kader değiştirir söz gerçektir. Bu yüzden inançlı bir şekilde niyetimizin arkasında durmalı ve Allahtan en hayırlısını istemeliyiz. Ev alma duaları dua uslubuna uygun yapıldığında kişinin en hayrına olacak şekilde hayatına tesir edecektir.

Ev Almak İçin Okunacak Dualar
Ev Almak İçin Okunacak Dualar

“Allah’ım, sana sığınıyor ve ev sahibi olmak için sadece sana sığınıyoruz. Ev sahibi olmak, ailemizin ve sevdiklerimizin güvenliği ve huzuru için önemlidir. Biz aciz kullarına uygun bir ev nasip et ve bu evde huzur içinde yaşamamıza yardım et. Dualarımızı kabul et Allahım, amacımıza ulaşmamıza rehberlik et. Bizim için en iyisini bilen Sensin Allahım Amin.”

Cevşen-ül Kebir Duası

Cevşen-ül Kebir Duası oldukça değerli bir duadır. Allah’ın bilindik bilinmedik pek çok isminin yanı sıra, ayet ve hadislerden oluşan oldukça etkili bir duadır. Cevşen-ül kebir birçok niyet için okunabilmektedir. Cevşen duası oldukça uzun bir duadır. Bölüm bölüm olan dua farklı niyetler için okunabilmektedir. Cevşen-ül Kebir aynı zamanda çok önemli korunma dualarındadır. Orijinal Cevşen duası okuma yapılabildiği gibi kişinin üzerinde de taşınabilmektedir. Cevşen ile duası ile yapılan dualar Allah’ın isimleri yapıldığından büyük bir etkileşim sağlamaktadır.

Sitemizde Cevşen duasını bulabilirsiniz. Cevşen-ül Kebir duası ile kişi büyük bir korunma altına alınır. Öyle ki bu duayı okuyan ve üzerinde taşıyan kişiler kazalardan ve belalardan korunur. Sağlık isteyenler sağlık, bereket isteyenler bereket bulur. Bunun yanı sıra Cevşen duası kısmet açmada da etkilidir. Niyetiniz ne ise Cevşen duasını okuyarak isteğinize nail olabilirsiniz. Cevşen duası düzenli bir şekilde okunmalıdır. Cevşen-ül Kebir duasının her bir bölümü farklı hacetler için okunabilir. Kişiler istekleri doğrultusunda Cevşen okuduklarında Allah’ın izni ile kısa zamanda dileklerine kavuşurlar.

Sitemiz Cevşen duasının faziletlerini ve incelikleri konusunda okuyucuları bilgilendirmektedir. Genel olarak Cevşen duası günde bir kere okumak çok etkili olmaktadır. Cevşen duasının bir özelliği ise Ramazan ayında okunmasıdır. Cevşen büyük Cevşen ve küçük Cevşen olarak ikiye ayrılmıştır. Ancak büyük Cevşeni okumak her zaman için çok daha sağlıklı ve en doğrusudur.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM