Şubat Ayı Yengeç Burcu & Yükselen Yengeç
 • Facebook
 • Twitter
 • 2 Şubat 2020
 • 0
 • 190
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -
Abone Ol 

Şubat Ayı Yengeç Burcu & Yükselen Yengeç

Şubat Ayı Yengeç Burcu & Yükselen Yengeç Sevgili Yengeçler, Ocak ayı sizin için önemli gelişmeler içerdi. Şubat ayının ilk yarısında ilerlemeler kaydedebilecekken ikinci yarısı biraz daha durağan geçecek gibi gözüküyor. Bakalım ay genelinde neler var? Şubat Ayı Yengeç Burcu & Yükselen Yengeç Şubat ayına sosyal çevrenizden bir sürpriz veya güzel bir destek ile başlayacaksınız gibi […]

Şubat Ayı Yengeç Burcu & Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, Ocak ayı sizin için önemli gelişmeler içerdi. Şubat ayının ilk yarısında ilerlemeler kaydedebilecekken ikinci yarısı biraz daha durağan geçecek gibi gözüküyor. Bakalım ay genelinde neler var?

Şubat Ayı Yengeç Burcu & Yükselen Yengeç

Şubat ayına sosyal çevrenizden bir sürpriz veya güzel bir destek ile başlayacaksınız gibi gözüküyor sevgili Yengeçler! Yeni bir sosyal çevreye girmeniz veya hep hayal ettiğiniz bir şeyle ilgili yaşayacağınız bir gelişme söz konusu olabilecek Şubat ayının ilk günlerinde… 3 şubatta iletişim gezegenimiz Merkür’ün Balık burcuna geçişi aslında zihnimizi biraz karıştıracak ve netleşmekte zorlanacağız, bu etki sizin hukuksal konular, seyahatler, eğitim konuları ve yabancı firmalar ile alakalı alanınızı etkileyecek! Bu dönemde ara ara hayal dünyasına dalabilirsiniz ve hayata bakış açınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz!

7 Şubatta aşkın ve paranın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Venüs Koç burcunda aslında karşıt alanda olduğundan pek rahat durumda olmayacak. Bu da hepimiz için parasal konularda ve ilişkiler konularında biraz zorlanmalı bir dönemi getirecek. Bu etki sizin hem kariyer hem de ilişkiler alanınızda olduğundan kendinizi toplum önünde daha iyi temsil etmeye çalışırken fazla abartmamaya dikkat edin. 6-7 Şubat Yengeçler için ayın en güzel günleri olacak. Bu günlerde kendinizi iyi hissedebilir ve ifade edebilirsiniz, eğer görünüşünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız da bu günleri değerlendirebilirsiniz.

9 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay yaşayacağız. Bu dolunay sizin para alanınızda olduğundan ve kariyer alanınızı da yönettiğinden bu dönemde işin parası konuları ile ilgili gelişmeler ve haberler almanız söz konusu! Dikkat etmek gereken ise bu dönemde iş alanında biraz zorlu etkilerin de devrede olması. Eğer bir şeyler istediğiniz gibi olmuyorsa olana kadar mücadele etmek ve isteklerinizden geri adım atmamak önemli.

14 Şubat

Herkesin merak ettiği 14 Şubat gününe bakarsak, aslında bu yıl 14 Şubat enteresan etkiler içeriyor. Bugünde Ay Akrep burcunda olacak, bir yandan tutkulu duygular gündemde olacakken bir yandan tutkulu kavgalar da güne damga vurabilir. Aşkın daha derin ve karanlık tarafı gündemde iken gökyüzündeki Venüs – kiron kavuşumu da manidar! Aslında aşk ve ikili ilişkiler hepimizin kendimizi bir başkasında aradığı, anlamlandırmaya çalıştığı, olan ve olmayan şeylerle kendimizi görmemiz için en güzel araç ve bir yandan da sınav. O yüzden de bu sevgililer gününde kendinizi eksik hissettiğiniz ve bu yüzden başkası ile tamamlamaya çalıştığınız alanlar aslında ne kadar yanlış yaptığınızı gösterebilir!

Bir ilişkinin içinde kendi gibi olabilmelidir insan, beklentiyle değil, akışla yaşamalıdır, onu kontrol etmeye çalışmak yerine onun kendi olmasına izin verip onun o haline aşık olabilmelidir. Bırakmayı da yeri geldiğinde bilmektir aşk, ne demişler eğer aşk gerçekse bir yolunu bulur size geri gelir! Umarım sevgililer günü sizin için güzel bir sevgi günü olur ve gönlünüzdeki ilişkiyi size getirir!

16 Şubatta MARS Oğlak burcuna geçiş yapacak, bu sizin tam karşıt alanınızda yani ikili ilişkiler alanında etkili olacak bu yüzden ikili ilişkiler ve birebir yapılan işler alanı bu dönemde son derece hareketlenecek! Dikkat etmek gereken ise hemen ertesi gün geri harekete başlayacak olan Merkür! Merkür gerilemesi bugünlerde imzalayacağınız evraklar olursa ekstra dikkat etmeniz gerektiğini gösterir. Eğer karşınıza bir fırsat veya teklif gelirse bu dönemde 2 kere düşünün ondan sonra hareket edin derim! Merkür gerilemesi eğitim alanınızı da yönettiğinden bu dönemde eğitimlere, gideceğiniz seyahatlere ekstra dikkat edin gecikmeler yaşanabilir!

19 Şubat

19 Şubatta Güneşin Balık burcuna geçişi ile Balık burcu dönemi başlıyor, yükselen Yengeçlerin eğitim, yurtdışı ile yapılan işler, yabancı diller ile ilgili konular alanlarını etkilediğinden bu dönemde yabancılarla çalışmak veya yabancı bir firma ile yapılan işler söz konusu olabilir. Geri giden Merkür’ü düşünürsek yeni bir eğitime başlamak için çokta iyi bir dönem değil aslında (önceden organize edilmiş şeylere başlanabilir ve doğum haritasında Merkür’ü geri harekette olanlarda buna başlayabilir). Seyahatler ve bazı planlarınız ile ilgili gecikmeler bu dönemde gündeme gelebilir.

23 Şubatta bu alanda bir de yeni ay gerçekleşecek ve aslında yeni aylar yeni başlangıçları anlatsa da bu dönem daha çok eski konuları gündeme getirmeye aday olacak. Eski düşünceler, eski işler, eski kişiler ve kaçırdım sandığınız fırsatların tekrar gündeme gelmesi bu dönemde söz konusu! Şubat ayı hepimiz için iki ileri bir geri yapacağımız bir ay olabilecek, eski işlerle ilgilenmekten yenilere fırsat bulamayabiliriz, ayın ikinci yarısını bir iç değerlendirme yapmak için kullanabilirsiniz. Güzel bir ay olmasını dilerim… Bu yorumlar genel yorumlardır, en doğru yorum bireysel haritalarınızda saklıdır, sevgiyle kalın

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM