Güliz Kına
Güliz Kına
guliz@gulizkinaastroloji.com
Şubat Ayı Aslan Burcu
 • 0
 • 144
 • 02 Şubat 2020 Pazar
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -

Şubat Ayı Aslan Burcu / Yükselen Aslan Burç Yorumu Merhaba Sevgili Aslanlar, sizin için önemli gelişmelerin olabileceği bir aydayız! Öncelikle ay başlangıcına bakarsak Şubat ayına sürprizli durumlarla başlıyoruz. 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Ay genelinin en önemli etkisi 17 Şubatta başlayacak (etkisini 1 hafta […]

Şubat Ayı Aslan Burcu / Yükselen Aslan Burç Yorumu

Merhaba Sevgili Aslanlar, sizin için önemli gelişmelerin olabileceği bir aydayız! Öncelikle ay başlangıcına bakarsak Şubat ayına sürprizli durumlarla başlıyoruz. 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Ay genelinin en önemli etkisi 17 Şubatta başlayacak (etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayacağımız) Merkür gerilemesi olacak. Bu gerileme 10 Marta kadar devam edecek ve iletişim alanında bizi biraz zorlayacak!

Şubat Ayı Aslan Burcu / Yükselen Aslan Burç Yorumu

Merkür öncelikle 3 Şubatta Balık burcuna geçiş yapacak. Mantığın gezegeni Merkür’ün akışın burcu Balıkta rahat ettiğini söyleyemeyiz pek. Bu ay zihniniz dağınık olabilir ve işlerinizi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Merkür sizin haritanızın (özellikle yükselen Aslan) para alanında olacağından bu ay para konuları sizin için ön planda olacak gibi gözüküyor. İşlerinizi ve para konularındaki girişimlerinizi ayın ilk yarısında halletmeye çalışın. Ayın ikinci yarısında ise bankalarla ilgili eski konular, ailenin parası ile ilgili konular ve eski borçlar ve alacaklar gündeme gelebilir.

7 Şubatta aşkın ve paranın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiş yapacak, Venüs Koç burcunda aslında karşıt alanda olduğundan pek rahat durumda olmayacak. Bu da hepimiz için parasal konularda ve ilişkiler konularında biraz zorlanmalı bir dönemi getirecek. Bu etki sizin yurtdışı, eğitimler, yabancılarla yapılan işler, yabancı dil eğitimi ve seyahatler alanınızda olacak. Bu konularda eliniz kuvvetli olmayacak o yüzden de bu işlerinizi yaparken 2 kere düşünün derim.  8-9 Şubat Aslanlar için ayın en güzel günleri olacak, bu günlerde kendinizi iyi hissedebilir ve ifade edebilirsiniz, eğer görünüşünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız da bu günleri değerlendirebilirsiniz.

9 Şubatta burcunuzda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin burcunuzda olduğundan hayatınızla ilgili birçok konuda sonuçlar alabilirsiniz ve işlerinizde gelişmeler elde edebilirsiniz. Bu işleri Ocak ayında başlatmış olabilirsiniz yine geçtiğimiz yıl Ağustos ayında gündemde olan bazı konularda gündeminize gelebilir. Bu dolunay sırasında Venüs – Kiron kavuşumu da gökyüzünde etkin olacağından bu dönemde ilişkinizle ilgili bazı gelişmeler ve bir karar anı olabilir. İş alanında bazıları ile ilişkilerinizde de kopmalar yaşanabilir dikkat edin.

14 Şubat

Herkesin merak ettiği 14 Şubat gününe bakarsak, aslında bu yıl 14 Şubat enteresan etkiler içeriyor, bugünde Ay Akrep burcunda olacak, bir yandan tutkulu duygular gündemde olacakken bir yandan tutkulu kavgalar da güne damga vurabilir. Aşkın daha derin ve karanlık tarafı gündemde iken gökyüzündeki Venüs – kiron kavuşumu da manidar! Aslında aşk ve ikili ilişkiler hepimizin kendimizi bir başkasında aradığı, anlamlandırmaya çalıştığı, olan ve olmayan şeylerle kendimizi görmemiz için en güzel araç ve bir yandan da sınav. O yüzden de bu sevgililer gününde kendinizi eksik hissettiğiniz ve bu yüzden başkası ile tamamlamaya çalıştığınız alanlar aslında ne kadar yanlış yaptığınızı gösterebilir!

Bir ilişkinin içinde kendi gibi olabilmelidir insan, beklentiyle değil, akışla yaşamalıdır. Onu kontrol etmeye çalışmak yerine onun kendi olmasına izin verip onun o haline aşık olabilmelidir. Bırakmayı da yeri geldiğinde bilmektir aşk, ne demişler eğer aşk gerçekse bir yolunu bulur size geri gelir! Umarım sevgililer günü sizin için güzel bir sevgi günü olur ve gönlünüzdeki ilişkiyi size getirir!

16 Şubatta MARS Oğlak burcuna geçiş yapacak, bu hareket sizin iş alanınızda olduğundan bu dönemde çalışma hayatınız yoğunlaşabilir, iş yerinizde bir konu ile mücadele etmeniz de gerekebilir, sabır size iyi sonuçlar getirebilir.

19 şubat

19 Şubatta Güneşin Balık burcuna geçişi ile Balık burcu dönemi başlıyor, yükselen Aslanların Balık burcu ortak para alanını yönettiğinden bu dönemde ailenin parası, miraslar, banka kredileri gibi işler söz konusu olabilir. Geri giden Merkür’ü düşünürsek para konularında yeni girişimler yapmak, kredi çekmek ve önemli yatırımlarınızı bu dönemde yapmak çok doğru olmayacaktır. (önceden organize edilmiş şeylere başlanabilir ve doğum haritasında Merkür’ü geri harekette olanlarda buna başlayabilir). 23 Şubatta bu alanda bir de yeni ay gerçekleşecek ve aslında yeni aylar yeni başlangıçları anlatsa da bu dönem daha çok eski konuları gündeme getirmeye aday olacak.

Eski düşünceler, eski işler, eski kişiler ve kaçırdım sandığınız fırsatların tekrar gündeme gelmesi bu dönemde söz konusu! Şubat ayı hepimiz için iki ileri bir geri yapacağımız bir ay olabilecek, eski işlerle ilgilenmekten yenilere fırsat bulamayabiliriz, ayın ikinci yarısını bir iç değerlendirme yapmak için kullanabilirsiniz. Güzel bir ay olmasını dilerim… Bu yorumlar genel yorumlardır, en doğru yorum bireysel haritalarınızda saklıdır, danışmanlık için benimle sayfamdan iletişime geçebilirsiniz… sevgiyle kalın Güliz 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM