KPSS 2024 Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 14
Abone Ol 

KPSS 2024 Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 14

2024 KPSS Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 14 adlı testimiz Güncel Cepte Sayfası tarafından çözümlü test olarak hazırlanmıştır. 23 Mayıs 2024 tarihinde online test şeklinde yayınlanmıştır. Ücretsiz bir şekilde çözebilirsiniz. Bu deneme sınavı hakkındaki görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum formundan yararlanarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Deneme sınavını arkadaşlarınız ile sosyal medya araçlarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Bu deneme sınavından 2024 yılında sınava girecek […]

2024 KPSS Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 14 adlı testimiz Güncel Cepte Sayfası tarafından çözümlü test olarak hazırlanmıştır. 23 Mayıs 2024 tarihinde online test şeklinde yayınlanmıştır. Ücretsiz bir şekilde çözebilirsiniz. Bu deneme sınavı hakkındaki görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum formundan yararlanarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Deneme sınavını arkadaşlarınız ile sosyal medya araçlarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Bu deneme sınavından 2024 yılında sınava girecek olan KPSS LisansÖn Lisans ve Ortaöğretim adayları yararlanabilir.

Soru sayısı: 6
Süre: 6 dakika
HazırlayanGüncel Cepte Sayfasıbiriktirdiklerim.com adına
Yayınlanma Tarihi: 23 Mayıs 2024


YASAL UYARI: Bu testte yer alan soruların tüm hakkı www.biriktirdiklerim.com‘a aittir. Bu testte yer alan soruların 5846 ve 2936 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası hükümleri gereğince tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilerek dahi olsa hiçbir şekilde, yazılı bir izin olmadığı sürece, herhangi bir web sitesinde, herhangi bir kitap da ya da elektronik ortamda kullanılamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya yayımlanamaz. Testte yer alan soru veya soruların her türlü hakkı saklı olup yasal uyarıya uymayanlar her türlü sorumluluğu peşinen kabul etmiş sayılırlar. Soruların tamamını ya da bir kısmını kullanmak isteyen kişi ya da tüzel kişiler bizimle iletişim adresimizden irtibata geçebilirler.

İnstagram Sayfamız : @guncelcepte

Diğer Güncel Bilgi Denemelerimiz : Tıkla

KPSS 2024 Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 14

Başla
Tebrikler - KPSS 2024 Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 14 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
11121314Son
Geri dön
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM