Bin millik yolculuk tek bir adımla başlar
Abone Ol 

Bin millik yolculuk tek bir adımla başlar

Bin millik yolculuk tek bir adımla başlar. Lao Tzu Bazen yapmak istediklerimizi gözümüzde büyütüp o işe doğru ilk adımı atmak için enerji bulamayabiliyoruz. Oysa o iş ne kadar zor gözükürse gözüksün, altından kalkabilecek cesaret ve güç iç kaynaklarımızda var. Sonucu ve katetmen gereken yolları düşünmeden sadece başlamak için ilk adımı atman, başlamış olmanın getirdiği mutluluğu […]

Bin millik yolculuk tek bir adımla başlar.

Lao Tzu

Bazen yapmak istediklerimizi gözümüzde büyütüp o işe doğru ilk adımı atmak için enerji bulamayabiliyoruz. Oysa o iş ne kadar zor gözükürse gözüksün, altından kalkabilecek cesaret ve güç iç kaynaklarımızda var. Sonucu ve katetmen gereken yolları düşünmeden sadece başlamak için ilk adımı atman, başlamış olmanın getirdiği mutluluğu hissetmeni sağlayacaktır. Kendine ilk adımı atmanın da sürecin devamı kadar değerli olduğunu hatırlatabilir misin?

Kendine inanmalısın. Ancak o zaman gücünü ortaya çıkarabilirsin. Zihin değirmen gibidir ne verirsen onu öğütüp sana geri verir. Her gün aynı düşünceleri tekrar, tekrar düşünerek hayatında farklı sonuçlar bekleyemezsin. Yüzeysel düşünüp kabul ediyorsun. Kendi gücünü içseleştir. Kabul et Tanrı ile birlikte yaşıyorsun.

Geceyi ve gündüzü yaratan güç sana her defasında ne istiyorsun diye soruyor. Alıştığın düşünce tarzınla isteklerini belirliyorsun. Sıradan bir hayat yaşamamak için Tanrıya isteklerini kesin ve net bir dille bildirmelisin.

Yaradılış Net ve senin tarafından kabul görmüş istekleri sana verecektir. Bu Tanrının yasasıdır. O kadar muazzam bir güce sahipsin ki, inandığın ve inanmadığın herşey gerçeğe dönüşüyor.

Nasıl bir güç ile içiçe yaşadığını bilmeli ve kendini hatırlamalısın. Her şeyi yaratan sonsuz gücün sahibi dünyaya senin gözlerinle bakıyor. Bunu unutmadan yaşa…

Sevgilerle

Ahu Zabun
Mucizeler Kursu Öğretmeni

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM