Ücretsiz WordPress Haber Temaları
 • Facebook
 • Twitter
 • 23 Aralık 2022
 • 2
 • 492
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -
Abone Ol 

Ücretsiz WordPress Haber Temaları

Bu makalemizde WordPress kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanıma sunulan bazı WordPress haber temalarını sizlerle paylaşacağız. Özellikle 2023 yılı için tasarlanan, kodlanan veya güncellenen Haber , dergi, gazete veya moda blogları için kullanabilecekleri ücretsiz temaları sizlerle paylaşmaya özen gösterdik. Temaların ücretsiz olarak kullanıma sunulması tamamen tüm özellikleriyle birlikte temanın kullanılabileceği anlamı taşımamalıdır. Temalar genellikle % 60 […]

Bu makalemizde WordPress kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanıma sunulan bazı WordPress haber temalarını sizlerle paylaşacağız. Özellikle 2023 yılı için tasarlanan, kodlanan veya güncellenen Haber , dergi, gazete veya moda blogları için kullanabilecekleri ücretsiz temaları sizlerle paylaşmaya özen gösterdik.

Temaların ücretsiz olarak kullanıma sunulması tamamen tüm özellikleriyle birlikte temanın kullanılabileceği anlamı taşımamalıdır. Temalar genellikle % 60 / 70 bazende % 90 oranında kullanıcının kullanımına sunulmaktadır. Temaların tüm özellikleriyle birlikte kullanılabilmesi , pro diye tabir ettiğimiz ücretli versiyonlarının satın alınmasına bağlıdır.

Başlangıç olarak haber veya diğer kategorilerde site açan kullanıcılar için temalar kullanılabilir özellikler taşımaktadır. Sitenizin tanınabilir hale gelmesi ve popülerliğinin artması sonucunda preimum özellikleri taşıyan üst seviye tema modeline rahatlıkla geçebilirsiniz.

>>> 10+ Mobil ve SEO Uyumlu WordPress Blog Teması

Ücretsiz WordPress Haber Temaları 2023

Regular News

regular-news-wordpress-theme

Regular New : haber sitelerinize kolayca entegre edebileceğiniz, ihtiyacınıza giderecek bir WordPress temasıdır. Ayrıca blog ve kişisel siteleriniz için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu temanın kullanımı kolay, hızı optimize edilmiş ve son derece özelleştirilebilir. Temanın duyarlı düzeni web sitenize tüm cihazlardan erişebilme imkanı sunmaktadır.

TEMA DEMO

TEMAYI İNDİR

True News

true-news-wordpress-theme

Bir haber yayıncısıysanız eğer True News WordPress Teması sizler için önerebileceğimiz temalar arasında yer alır. Haber portalı, blog yazarları veya diğer kategorilerde yazan yazar arkadaşlarımız içinde temayı önerebiliriz.

TEMA DEMO

TEMAYI İNDİR

Viral News

viral-news-wordpress-theme

Tema, haber / dergi web siteleri için özel olarak oluşturulmuş 5 widget’a sahiptir. Viral News son derece özelleştirilebilir ve tüm wordPress eklentileri ile uyumludur.

TEMA DEMO

TEMAYI İNDİR

Newsever

newssever-wordpress-theme

Tema profesyonel bir haber sitesi oluşturmanız için tasarlanmış ve kodlanmıştır. Tema ile web sitenizi istediğiniz gibi oluşturabilir ve canlı özelleştirici seçeneklerini ve özel widget’ları kullanarak değişiklikleri önizleyebilirsiniz. Tema Gutenberg WordPress yazı editörü ve RTL ile birlikte WooCommerce ile uyumludur.

TEMA DEMO

TEMAYI İNDİR

Refined News

refined-news-wordpress-theme

Tema SEO ile optimize edilmiş , tüm cihazlarla uyumlu, geniş reklam alanları ve birçok widget alanıyla tercih edilebilir WordPress haber temaları arasında yer alır.

TEMA DEMO

TEMAYI İNDİR

Newseqo

newseqo-wordpress-theme

Newseqo haber, dergi ve gazete siteleri , iş haberleri yayını yapan siteler için kullanımı gayet kolay WordPress haber temalarından biridir. Tema diğer temalarda olduğu gibi tüm cihazlardan girişlerde sorunsuz bir şekilde çalışmakta , seo ile optimize edilmiştir.

TEMA DEMO

TEMAYI İNDİR

Newsup

newsup-wordpress-theme

Newsup SEO dostu, WPML , Gutenberg gibi popüler WordPress eklentileri ile uyumlu, kullanımı kolay WordPress haber temalarından biridir.

TEMA DEMO

TEMAYI İNDİR

HardNews

hardnews-wordpress-theme

Tema haber siteleri, moda blogları için kulllanılabilecek temalar arasında yer alır. Tema ayrıca Responsive özelliği, SEO ile optimize edilmesi gibi artıları nedeniyle tercih edilebilir temalar arasında yer alır.

TEMA DEMO

TEMAYI İNDİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM