KPSS 2022 Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 3
Abone Ol 

KPSS 2022 Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 3

2022 KPSS Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 3 adlı testimiz Behçet Hoca tarafından çözümlü test olarak hazırlanmıştır. 14 Ağustos 2022 tarihinde online test şeklinde yayınlanmıştır. Ücretsiz bir şekilde çözebilirsiniz. Bu deneme sınavı hakkındaki görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum formundan yararlanarak bizlere ulaştırabilirsiniz. Deneme sınavını arkadaşlarınız ile sosyal medya araçlarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Bu deneme sınavından 18 […]

2022 KPSS Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 3 adlı testimiz Behçet Hoca tarafından çözümlü test olarak hazırlanmıştır. 14 Ağustos 2022 tarihinde online test şeklinde yayınlanmıştır. Ücretsiz bir şekilde çözebilirsiniz. Bu deneme sınavı hakkındaki görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum formundan yararlanarak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Deneme sınavını arkadaşlarınız ile sosyal medya araçlarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Bu deneme sınavından 18 Eylül 2022 tarihinde sınava girecek olan KPSS Lisans adayları ile Önlisans ve Ortaöğretim KPSS sınavlarına girecek olan adaylar da yararlanabilir.

Soru sayısı: 6
Süre: 6 dakika
Hazırlayan: Behçet Hoca, biriktirdiklerim.com adına
Yayınlanma Tarihi: 14 Ağustos 2022


YASAL UYARI: Bu testte yer alan soruların tüm hakkı www.biriktirdiklerim.com‘a aittir. Bu testte yer alan soruların 5846 ve 2936 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası hükümleri gereğince tamamı ya da bir kısmı kaynak gösterilerek dahi olsa hiçbir şekilde, yazılı bir izin olmadığı sürece, herhangi bir web sitesinde, herhangi bir kitap da ya da elektronik ortamda kullanılamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya yayımlanamaz. Testte yer alan soru veya soruların her türlü hakkı saklı olup yasal uyarıya uymayanlar her türlü sorumluluğu peşinen kabul etmiş sayılırlar. Soruların tamamını ya da bir kısmını kullanmak isteyen kişi ya da tüzel kişiler bizimle şu adresten irtibata geçebilirler.

KPSS 2022 Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 3

Başla
Tebrikler - KPSS 2022 Güncel Bilgiler Deneme Sınavı 3 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
6Son
Geri dön
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM