Muammer Memiş’in yeni kitabı Çatlaklar Hayallerin Peşinde Çıktı
Abone Ol 

Muammer Memiş’in yeni kitabı Çatlaklar Hayallerin Peşinde Çıktı

Sosyal medyada “nekreyazar” mahlası ile bilenen yazar Muammer Memiş’in yeni Kitabı “Çatlaklar- Hayallerinin Peşinde”, Akis yayınları etiketiyle okuyucuların beğenisine sunuldu. Kalitesi ve farklı dizaynıyla  film afişlerini andıran kapak tasarımı, raflarda bile dikkat çekiyor. Yıllardır yazarlara Sosyal medya danışmanlığı ve kitap tanıtım konusunda yardımcı olan yazar Muammer Memiş, kitabın kapağında sosyal medyada bilinen isimlerin desteğini almış […]

Sosyal medyada “nekreyazar” mahlası ile bilenen yazar Muammer Memiş’in yeni Kitabı “Çatlaklar- Hayallerinin Peşinde”, Akis yayınları etiketiyle okuyucuların beğenisine sunuldu. Kalitesi ve farklı dizaynıyla  film afişlerini andıran kapak tasarımı, raflarda bile dikkat çekiyor. Yıllardır yazarlara Sosyal medya danışmanlığı ve kitap tanıtım konusunda yardımcı olan yazar Muammer Memiş, kitabın kapağında sosyal medyada bilinen isimlerin desteğini almış ve ortaya ilk baktığınız anda yüzünüzde kendiliğinden ortaya çıkıveren bir gülümseme kondurmayı başarmış.

“Çatlaklar- Hayallerinin Peşinde” bir arayışın kitabı; kaybedildiği için özlenen ama bulunacağından hiç umut kesilmeyenin arayışı. Güneşin sadece cildimizi değil ruhumuzu ısıttığı, yağmurun betona değil toprağa düştüğü, toprağın sadece tapulu arsa değil, üzerinde top oynanan, ilmekleri sökülmüş eski halıların serilip doyumsuz sohbetlerin edildiği kısaca yaşanan ve yaşatan mekanlar olduğu o zamanların özlemi ile  yazılmış. Kitabın kahramanları gündelik hatta sıradan görünen maceralarında, insanın en yüce ve sıra dışı değerlerine ulaşıyor ve yazarın usta kalemiyle unutmaya yüz tutan; dostluk, güven samimiyet gibi duyguları okuyuculara da alabildiğince yaşatıyorlar.

Yeraltı edebiyatının ruhlara verdiği belki de vermeye çalıştığı kasvete, kendine Gökyüzü Edebiyatı diyen bu kitap, coşkuyla umutla ve mutlulukla cevap veriyor.Yüzünüze güneşe, ruhunuzu umuda ve huzura dönebilmek için yaşadığımız çağda en ihtiyaç olan zamanda yanı başınızdaki kılavuzunuz olacak bir kitap.

Muammer Memiş Kimdir? 

muammer-memis-kimdir


1996 Samsun doğumlu. İlkokula köyde başlamış, üç sene sonra İstanbul’a taşındığında nüfus cüzdanı olmadığı için ilkokula tekrar birinci sınıftan başlamak zorunda kalmış. Böylece onbirsene ilkokul ve ortaokul süreci devam etmiş. Halen eğitimine devam ediyor ve hayatını idame ettirmek için bir tekstil firmasında çalışıyor.

Hayali, yarım bıraktığı eğitimine devam etmek ve Türk DiliVe Edebiyatı üzerinde uzmanlaşmak. Zor virajlardan geçtiği hayatını, bundan sonra hedeflerine adayarak, üreterek, yazarak, düşünerek ve düşündürerek geçirmek istiyor.

Kısa Bir Not: Bu kitabın bütün geliri Lösemili çocuklar ve sokakta kalan insanlar için bağışlanacaktır

Kitabı Temin Etmek İçin: Çatlaklar Hayallerin Peşinde

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Öncelikle yazıyı bizlerle buluşturduğunuz için teşekkür ediyorum? Genç bir yazarın kitabının tüm gelirini Lösemili çocuklara ve sokakta kalan insanlara bağışlayacak olması beni çok duygulandırdı.??Hayata geliş amaçlarımızdan birine çok güzel hizmet ediyor. Bize de bu kitabı edinerek katkıda bulunmak kalıyor??

    • Bu hayatta ki herkesin görevidir. Yapmayan insanlar kendi görevlerini yerine getirmiyor. Bizlerden çok onların ihtiyacı var. Biz hayatta çok sıradan şeylere umut ederken, onlar sağlıkları için ediyor. Şimdiden keyifli okumalar dilerim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM