Güliz Kına
Güliz Kına
guliz@gulizkinaastroloji.com
Kova & Yükselen Kova Ocak Yorumu
 • 0
 • 140
 • 04 Ocak 2020 Cumartesi
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -

Kova & Yükselen Kova Ocak Yorumu Kova Burcu: Para, sağlık ve iş konuları ön planda olacak bu ay! Sevgili Kovalar, Ocak ayına aralık ayında Oğlak burcunda yaşadığımız yeni ay – güneş tutulması ile birlikte başlıyoruz. Bu tutulma sizin haritanızda, bilinçaltını, korkularınızı, sizden habersiz yapılan işleri anlatan alanda oluyor. O yüzden bu dönemde rüyalarınız aktif ve […]

Kova & Yükselen Kova Ocak Yorumu

Kova Burcu: Para, sağlık ve iş konuları ön planda olacak bu ay!

Sevgili Kovalar, Ocak ayına aralık ayında Oğlak burcunda yaşadığımız yeni ay – güneş tutulması ile birlikte başlıyoruz. Bu tutulma sizin haritanızda, bilinçaltını, korkularınızı, sizden habersiz yapılan işleri anlatan alanda oluyor. O yüzden bu dönemde rüyalarınız aktif ve birazda korkularınız tetiklenmiş olabilir. Sağlık konularında yeni başlangıçlar yapmak için ise iyi bir dönem olacak.

Kova & Yükselen Kova Ocak Yorumu

3 Ocak tarihinde uzun bir süredir Akrep burcunda ilerleyen Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. Ve ateş elementi etkisi ile hayatınızı bir hayli hareketlendirecek. Bu etki sizin hayaller, umutlar, sosyal çevre ve arkadaşlar alanınızda olacağından bu dönemde hem yoğun programlar içinde olabilirsiniz hem de hep hayal ettiğiniz bir şeyi gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsiniz.  

5 Ocakta yine çok güzel bir etki var, sürprizli gelişmelere çok açık olacağımız bir etki, bugün bir süredir Boğa burcunda ilerlemekte olan Uranüs ile Ay kavuşacak ve bu ikiliye Oğlak burcunda bulunan Jüpiter’de güzel bir etki gönderecek ve şanslı gelişmelere, sürprizli durumlara bizi açacak. Bu etki sizin hem aile ile ilgili konularınızı hem de ev- gayrimenkul konularınızı etkileyecek o yüzden de bugün ve civarında bu konularda güzel haberler olabilir. Yine birinin iyileşme sürecinde olduğunun haberini de alabilirsiniz.

5- 15 Ocak arasında aktif olacak birazda zorlu bir etki Satürn gezegeninin dönüşümü sembolize eden Plüton ile kavuşumu olacak. Aslında bu ikilinin yakınlaşması uzunca bir süredir aktif ve tüm dünyayı etkileyen bir durum ama tam açı ile kavuşmaları bugünler arasına geliyor. Bu etki yine Oğlak burcunda olduğundan neye inandığınıza ve neden inandığınıza dikkat etmeniz gereken, doğru bildiğiniz yanlışları düzeltmeniz ve ön yargıları kırmanız gereken bir dönemi anlatıyor. Kovalar her inanca açık olmakla birlikte bazen bazı konuları ve gerçekleri reddetmede de son derece başarılıdırlar dikkatli olun. Bu yargıları kırmak üzere 2020 Mart ayında ilk gösterimi olacak önemli bir etki başlayacak 2020 yılı genelini anlattığım videomu youtube kanalımda mutlaka izleyin!

10 Ocak

10 Ocakta ikinci önemli tutulma meydana gelecek aslında bu yılın ilk tutulması, Yengeç burcunda yaşanacak, geçen ay Oğlak burcundaki Güneş tutulmasının karşılığı olan bu tutulma, o dönemde attığınız adımlar ve niyet ettiğiniz şeylerin gelişmelerini ve sonuçlarını getirebilir. Kuvvetli değişimlere yol açan tutulmaların etkisi sadece bu ay değil. Önümüzdeki 3 aylık sürece de yayılacak. Bu tutulma sizin iş alanınızda olacağından iş yerinizde, çalıştığınız ekiplerde ve iş ortamında bazı durumların ortaya çıkışını anlatabilecek. Yine bir projenin sonuna gelinmesi ve bir sağlık konusunun gündeme gelmesi de bu dönemde mümkün.

13 Ocak akşamında aşkın, sevginin, güzelliklerin gezegeni Venüs çok sevdiği Balık burcuna geçiş yapacak. Bu etki sizin para hanenizde olacağından bu konularda dikkatli olmanız gereken bir dönem aldanmaya açık olabileceksiniz. Yine bu dönemde yaratıcı bir projeden veya sanatsal bir konudan kazanç elde edebilirsiniz.  

15 Ocak akşamında Merkür burcunuza geçecek ve iletişimimiz hareketlenecek, daha orijinal fikirler ve fikirlerde özgürlükçü yaklaşımlar söz konusu olabilecek bu dönemde. 20 Ocak akşamında Güneş burcunuza geçecek ve arkasından 24 Ocak akşamında da burcunuzda bir yeni ay gerçekleşecek. Tüm bu etkiler sizin burcunuzda olduğundan yılın sizin açınızdan en önemli dönemi başlayacak. İlerlemek istediğiniz konularda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz ve aynı zamanda doğum günü döneminiz olduğundan kendinizle ilgilenebilirsiniz.    

Sevgi zamanı

27 -28 Ocakta yine güzel bir etki ile ayı bitiriyoruz. Balık burcunda Venüs ile Neptün kavuşacak ve ilahi aşk, sevgi zamanı diyecek! Bu etki sizin para alanınızda olacağından size bu konularda güzel gelişmeler getirebilecek. Ama yine de bu etki bazen bir şeyleri yanlış anlamaya neden olabilir dikkat! Güzel bir ay olmasını dilerim sevgili Kovalar!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM