Güliz Kına
Güliz Kına
guliz@gulizkinaastroloji.com
Aslan Burcu Ocak Yorumu
 • 0
 • 184
 • 02 Ocak 2020 Perşembe
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -

ASLAN BURCU: Ocak ayında iş, aşk, ve ikili ilişkiler, evlilik konuları ön planda! Ocak ayına tutulmaların etkisinde ve hızlı başlıyoruz. Aslan Burcu Ocak Yorumu . Aslanlar Ocak ayına Aralık sonunda Oğlak burcunda yaşadığımız, yeni ay – güneş tutulması ile birlikte iş ve çalışma ortamı konuları gündeminizde başlıyoruz. İş yerinizde bazı önemli değişimler ve gelişmeler olabilir. […]

ASLAN BURCU: Ocak ayında iş, aşk, ve ikili ilişkiler, evlilik konuları ön planda!

Ocak ayına tutulmaların etkisinde ve hızlı başlıyoruz. Aslan Burcu Ocak Yorumu . Aslanlar Ocak ayına Aralık sonunda Oğlak burcunda yaşadığımız, yeni ay – güneş tutulması ile birlikte iş ve çalışma ortamı konuları gündeminizde başlıyoruz. İş yerinizde bazı önemli değişimler ve gelişmeler olabilir. Bu bir iş değişimi olacağı gibi, ekip değişimi gibi konularda olabilir. 2 Ocakta Merkür’ün iyicil gezegenimiz Jüpiter ile yine bu alanda buluşması, iş konularında güzel gelişmeler ve konuşmalar olabileceğini gösteriyor!

3 Ocak tarihinde uzun bir süredir Akrep burcunda ilerleyen Mars, Yay burcuna geçiş yapacak ve ateş elementi etkisi ile hayatlarımızı bir hayli hareketlendirecek. Bu etki sizin aşk, hobi gibi yapılan işler, çocuklarla ilgili konular alanınızı etkileyecek. Bu konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir ve bazı durumları takip etmeniz ve girişimler yapmanız da.  

5 Ocakta yine çok güzel bir etki var, sürprizli gelişmelere çok açık olacağımız bir etki, bugün bir süredir Boğa burcunda ilerlemekte olan Uranüs ile Ay kavuşacak ve bu ikiliye Jüpiter’de güzel bir etki gönderecek ve şanslı gelişmelere, sürprizli durumlara bizi açacak. Bu etki sizin iş alanınıza yansıyacak gibi gözüküyor, çalışanlar için bir terfi veya önemli bir gelişme zamanı. İş konularında haber bekleyenler için ise önemli haberlerin gelme zamanı olabilir. Bugünleri önemli görüşmelerinizi yapmak için de kullanabilirsiniz.

5- 15 ARALIK

5- 15 ARALIK arasında aktif olacak birazda zorlu bir etki Satürn gezegeninin dönüşümü sembolize eden Plüton ile kavuşumu olacak. Aslında bu ikilinin yakınlaşması uzunca bir süredir aktif ve tüm dünyayı etkileyen bir durum ama tam açı ile kavuşmaları bugünler arasına geliyor. Bu etki sizin yine iş ve sağlık alanınızda olacağından bu konularda önemli dönüşümler ve yenilenmeler söz konusu olabilecek. Zor bir durumu üstesinden gelmek ve evin içindeki bazı durumlarda yeni sistemler kurulması da söz konusu.

10 Ocakta ikinci önemli tutulma meydana gelecek, Yengeç burcunda bir Ay tutulması yaşayacağız, geçen ay oluşan Oğlaktaki Güneş tutulmasının karşılığı olan bu tutulma, o dönemde attığınız adımlar ve niyet ettiğiniz şeylerin gelişmelerini ve sonuçlarını getirebilir. Kuvvetli değişimlere yol açan tutulmaların etkisi sadece bu ay değil önümüzdeki 3 aylık sürece de yayılacak. Bu tutulma Aslanların biraz daha dışsal değil, içsel bir süreç yaşayacaklarını gösteriyor. Aile ile ilgili bir durum söz konusu olabilir ve siz içten içe bazı şeyler yaşayabilirsiniz. Sizin bilginiz dışında olan veya sizden saklanan konular da bu dönemde gündeme gelebilir. Yine sizin pek dışarı göstermek istemediğiniz duygusal yönünüzde gündeme gelebilir ve bazı gelişmeler yaşanabilir. Bu tutulma döneminde aslan burcu bir sağlık konusu ile ilgili de bir gelişme yaşanabilir.

13 Ocak akşamında aşkın, sevginin, güzelliklerin gezegeni Venüs çok sevdiği Balık burcuna geçiş yapacak. Bu etki sizin para alanınızda olacağından bu dönemde yaptığınız veya yapacağınız yatırımlara çok dikkat edin. Birileri için para feda etmek veya yanlış yatırımlar yapmak mümkün. Yine bu dönemde birisi duygu sömürüsü yaparak sizden para alabilir veya kandırılabilirsiniz. Ortak para konuları da gündemde olacağından bir miras konusu da gündeme gelebilir.  

Merkür kova burcuna geçiyor

15 Eylül akşamında Merkür Kova burcuna geçecek ve iletişimimiz hareketlenecek, daha orijinal fikirler ve fikirlerde özgürlükçü yaklaşımlar söz konusu olabilecek bu dönemde. Bu etki sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanınızı etkileyecek. Bu konular bu ay güzel gelişmelere açık olacak. 20 Ocak akşamında Güneş Kova burcuna geçecek ve arkasından 24 Ocak akşamında Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşecek bu yeni ay ilişkilerde yeni bir dönemi başlatacak, ilişkinizde bir iyileşme veya evlilik kararı söz konusu olabilir. 27 -28 Ocakta yine güzel bir etki ile ayı bitiriyoruz. Balık burcunda Venüs ile Neptün kavuşacak ve ilahi aşk, sevgi zamanı diyecek! BU etkinin sizin yine para alanınızda oluyor olması ise özellikle sevdiklerinize karşı fazla fedakar davranışlara dikkat etmeniz gerektiğini anlatıyor. Güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Aslanlar, Ocak ayı size güzel gelişmeler getirsin!   

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM