Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Güliz Kına
Güliz Kına
guliz@gulizkinaastroloji.com
KOÇ & YÜKSELEN KOÇ BURCU
 • 0
 • 143
 • 31 Aralık 2019 Salı
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
  1 Kişi oy verdi
  Ortalama puan: 5,00.
  Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
  Loading...
 • +
 • -

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ BURCU: KARİYER – EV, GAYRİMENKUL KONULARI ÖN PLANDA Yılın ilk ayına Ocak ayına iyi umutlarla, hayallerle ve hızlı başlıyoruz. Koç burçları için Aralık sonunda yaşadığımız, yeni ay – güneş tutulması ile birlikte hem kariyer konuları hem de evlilikleri ile ilgili önemli konular gündeme geldi. Bu etkilerle Ocak ayına başlıyoruz. 2 Ocakta […]

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ BURCU: KARİYER – EV, GAYRİMENKUL KONULARI ÖN PLANDA

Yılın ilk ayına Ocak ayına iyi umutlarla, hayallerle ve hızlı başlıyoruz. Koç burçları için Aralık sonunda yaşadığımız, yeni ay – güneş tutulması ile birlikte hem kariyer konuları hem de evlilikleri ile ilgili önemli konular gündeme geldi. Bu etkilerle Ocak ayına başlıyoruz. 2 Ocakta Merkür’ün iyicil gezegenimiz Jüpiter ile sizin kariyer alanınızda kavuşumu çok  güzel etkileri getiriyor hayatınıza. Bugün iş ile ilgili önemli bir görüşme veya konuşma yapabilirsiniz. Hatta size bolluk, bereket ve zenginlik getirecek güzel bir haberde alabilirsiniz. Etkiler iyi olduğundan bugün dileklerinize odaklanın ve güzel şeyler düşünün size iyilik olarak geri dönecektir.

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ BURCU

3 Ocak tarihinde uzun bir süredir Akrep burcunda ilerleyen Mars, Yay burcuna geçiş yapacak. Ve ateş elementi etkisi ile hayatlarımızı bir hayli hareketlendirecek. Bu etki sizin hem eğitim, hem yurt dışı, yabancılarla yapılan işler hem de hukuksal konular alanınızı hareketlendirecek. Bu konularda girişimler yapacaksınız.

5 Ocakta yine çok güzel bir etki var , sürprizli gelişmelere çok açık olacağımız bir etki, bugün Boğa burcundaki Uranüs ile Ay kavuşacak. Ve bu ikiliye Jüpiterde güzel bir etki gönderecek. Şanslı gelişmelere, sürprizli durumlara bizi açacak. Bu etki sizin para alanınızda olduğundan para beklentiniz varsa beklediğiniz veya beklemediğiniz yerden güzel paralar ve şanslar gelebilir. Ayın bu gününü yıldızla işaretleyin ve bugün  yolunuza gelecek güzel kısmetlere dikkat edin.

Akışta kalın

5- 15 ARALIK arasında aktif olacak birazda zorlu bir etki Satürn gezegeninin dönüşümü sembolize eden Plüton ile kavuşumu olacak. Aslında bu ikilinin yakınlaşması uzunca bir süredir aktif. Ve tüm dünyayı etkileyen bir durum ama tam açı ile kavuşmaları bugünler arasına geliyor. Bu etki sizin haritanızın hem kariyer hem de evlilik konularını anlatan alanında olduğundan bu konularda hem büyük bir değişim gerekebilir. Hem de artık yıkılması, bitmesi gereken konuları bitirebilir. Bu konu sizin bir şey yapmanızı gerektirecek bir durum değil. Sadece değişmesi gereken, bitmesi gereken şeylerin bitmesine izin verin ve akışta kalın yeter…

10 Ocakta önemli bir etki daha devrede olacak Yengeç burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Geçen ay oluşan Oğlaktaki Güneş tutulmasının karşılığı olan bu tutulma, o dönemde attığınız adımlar. ve niyet ettiğiniz şeylerin gelişmelerini ve sonuçlarını getirebilir. Kuvvetli etkisi olan tutulmaların etkisi sadece bu ay değil önümüzdeki 3 aylık sürece de yayılacak. Bu tutulma yükselen Koçların ev, aile, gayrimenkul konularını anlatan alanında olduğundan bir ev alım satımı, yer değiştirme veya aile ile ilgili konularda bazı önemli gelişmeler bu dönemde söz konusu olabilir.

13 Ocak akşamında aşkın, sevginin, güzelliklerin gezegeni Venüs çok sevdiği Balık burcuna geçiş yapacak. Bu etki hayal edilen ilişkilerin peşinden koşmak, sevgiyi yüksek dozda hissetmek gibi etkiler verirken, sizin bu dönemde hem ilişkiler hem de parasal konularda dikkat etmenizi söylüyor. Bu dönemde bir şeyleri fazlaca hayal edip ne olduklarını gerçekte görmeden hareket edebilir sonradan hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. 13 Ocak yine kariyeriniz alanında önemli bir gün bugün önemli bir değişim yaşanabilir hem kariyer hem de evlilik alanında, bu bir bitiş olabileceği gibi yeni bir pozisyona veya işe başlama da olabilir.  

Merkür

15 Eylül akşamında Merkür Kova burcuna geçecek ve iletişimimiz hareketlenecek, daha orijinal fikirler ve fikirlerde özgürlükçü yaklaşımlar söz konusu olabilecek bu dönemde. Bu etki sizin hayalleriniz yolunda yürümeniz için size fikirler verecek. 20 Ocak akşamında Güneş Kova burcuna geçecek ve arkasından 24 Ocak akşamında Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay sizin hayalleriniz yolunda adımlar atmanız için çok güzel enerjiler içerecek, neleri yapmayı erteliyorsunuz bir bakın bakalım!

Yine bu yeni ay sosyal çevrenizi hareketlendirecek ve arkadaş gruplarınızla güzel zamanları tetikleyecek. 27 -28 Ocakta yine güzel bir etki ile ayı bitiriyoruz, Balık burcunda Venüs ile Neptün kavuşacak ve ilahi aşk, sevgi zamanı diyecek! Dikkat etmek gereken sizin için ilişkiler alanında bazı bilmediğiniz konular gündeme gelebilir, yine parasal konularda aldanmalara açık olacağınız 2 günlük süreç olacak dikkat diyorum! Güzel bir ay geçirmenizi dilerim sevgili Koçlar umarım güzel gelişmeler yaşarsınız, sevgiyle… 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM